Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak najszybciej przybrać na masie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Sporty siłowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 23:37    Temat postu: Jak najszybciej przybrać na masie? Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na przyrost masy?
Oczywiście bez żadnego koksowania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Czw Paź 19, 2006 23:37    Temat postu:

Powrót do góry
Pudzian69
Super Moderator
Super Moderator


Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 117
Skąd: Kiernozia City

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez koksowania niestety nie:(
_________________
Pudzian forever:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pijawka_$
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 117

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty Pudziam Pierdo... jak się nie da!! Wystarczy jeść dużo białka nie trzeba pić mleka (bo wiele osób tak uważa) trzeba jeść dużo jajek najlepiej surowych i dodatkami. Warto pamiętać o rybach, wołowinie, drobiu, soji,cielencinie, dziczyźnie, chudy nabieł...
Jak widać jest tego dużo dla każdego coś dobrego! Very Happy

edit by Jarzyn: Drugi warn!!! Kolejna obraza moderatora!!! Przeczytaj najpierw regulamin i słownik ortograficzny Smile
_________________
Można patrzeć bez końca na: - Ogien, wodę i parkującą kobietę... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pudzian69
Super Moderator
Super Moderator


Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 117
Skąd: Kiernozia City

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pijawka, najpierw przeczytaj sobie temat postu, a potem się wypowiadaj. A przede wszystkim proponuję najpierw zwrócić uwagę na gramatykę - cielencino:)
_________________
Pudzian forever:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kolec
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 455
Skąd: Skaratki

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na przyrost masy kilka zasztrzyków spuchnie się jak balon i po co sie męczyć SmileSmile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
monter700
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy sobie bajki opowiadacie czy sobie sprawy niezdajecie co piszecie nic nie wiecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monter700 napisał:
wy sobie bajki opowiadacie czy sobie sprawy niezdajecie co piszecie nic nie wiecie


Jaki jest sens twojego posta?

A jeśli chodzi o przybranie na masie to ostatnio troszke mi sie przytyło - widac da sie i bez koksowania
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
zajcu20
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no panowie smiać sie chce z tego co piszecie. Nie wiem o co chodziło Adminowi zakładając ten temat raczej chyba nie po to zeby jajcowac tylko opisać te metody a są takie i to wcale nie wymaga koksowania waznym i podstawowym elementem zeby przytyć jest dobry trening a chodzi tu małą ilość powtorzen w serii z duzym obciązeniem a co jest jeszcze wazne zeby cwiczyć pierw sie trzeba nauczyć oddychać. Wydaje sie to smieszne bo oddychać umie kazdy ale uwierzcie zeby sie nauczyć dobrze oddychać i dostarczać jak najwiecej tlenu do miesni niezbednego w procechach tam zachodzących trzeba paru miesiecy i wcale tu nie przesadzam. Mozna by tu wiele o tym pisać ale drugą zawna sprawa która trzeba poruszyć jest dieta która odgrywa wazna role w całym procesie przybierania na masie. jest wielu zwolenników róznych metod nie bede ich tu opisywał ale w diecie masowej trzeba zwracać szczególną uwage na białko weglowodany oraz tłuszcze które tez są bardzo wazne! nie zapominajcie o tym. Jeszcze chciałbym wrócic tylko do wczesniejszego wątku który moze sie wydawać oczywisty ale wielu ludzi uprawiających kulturystyke w domu samemu nie zdaje sobie sprawy z zagrozenia jakie moze byc spowodowane brakiem odpowiedniej rozgrzewki! nie wolno rózniez zapomnieć o pomocniku.Jesli cwiczycie sami szczególnie z duzymi ciezarami poproscie kogos aby kontrolował Twoje ruchy. Po trochu starałem sie tu opisac o tych najwazniejszych sprawach. jesli macie jakies pytania piszcze słuze pomocą. Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki zajcu za odpowiedź. Pozdrawiam Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Denver
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Działdowo

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może zaproponujcie dobrą i sprawdzoną dietę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Denver
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Działdowo

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście niech będzie zdrowo i bezpiecznie bo puste i bezmyślne pompowanie raczej jest krótkotrwałe i jak sądzę nie ma większego sensu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariko
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 61
Skąd: Marki

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna przybrac na wadze bez sterydow...
75% to dobra dieta reszta to trening ktory tak naprawde nei jest az tak wazny jak sie wydaje.... Tyje sie od diety, cwiczenia tylko rzezbia i powiekszaja naczynia krwionosne dzieki czemu wiecej skladnikow odzywczych poprzez krew jest dostarczanych do miesni, co powoduje oczywisce pompe i powiekszanie sie miesni. Oprocz tego cwiczenia, rozciagaja miesnie, umaniaja wiazania pomiedzy komorkami miesniowymi co skutkuje polepszeniem sily, stymuluja tworzenie serotoniny ktora wplywa na dobre samopoczucie

a jesli ma sie mocno zryta psyche to polecam wstrzykiwanie syntholu i wycinanie niepotrzebnych fragmentow skory... powodzenia... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lysy_ksg
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tyle. Każdy kulturysta powinien miec swoje trzy główne punkty.

1. Wiedza - bez niej nie wiemy co robić, jak ćwiczyć, co jeść, co ile jeść itp. Dlatego bardzo potrzebna nam jest rada trenera, bądź kogoś kto z kulturystyką miał kiedyś do czynienia

2. Dieta - bez odpowiedniego dożywienia organizmu, nigdy nie będziemy mieli wymażonej figury (chodzi mi tu o postawę 'szafara' a nie jakiegoś Playboya). Najważniejsze w diecie jest to żeby codziennie dostarczać swemu organizmowi tylu samo kalorii. Ktos już wcześniej wspominał że najważniejszym elementem budulcowym człoiwieka jest białko. Należy spożywac go dziennie w proporcjach około 2,6 -2,8 g/kg masy ciała. Przeciętne zapotrzebowania mężczyzny 25 letniego to 2500 kcal na dobę. Aby szybko przybrac na masie trzeba spozywać nawet do 5000 kcal dziennie. Ważne jest to aby pic do 5 litrów gęstych napojów dziennie. Mało kto wie, że gdy palimy papierosy i pijemy kawę nasz metabolizm ulega przyspieszeniu. Aby temu zapobiec można pić Melisę Smile Jeść 5-6 posiłków dziennie. Mniejsza a bardziej obfita ilośćposiłków nie potrzebnie obciąża nasz układ trawienny a do tego czujemy sie po nich obficie najedzeni. Przerwy między posiłkami nie mogą być dłuższe niż 4 godziny. Składniki zalecane do spożywania w diecie wysokoenergetycznej:
-Makarony
-Ryż brązowy
-Pieczywo ciemne (chelb razowy)
-Płatki (najlepiej owsiane,żytnie z mlekiem)
-Orzechy, pestki, nasiona
-Suszone owoce
-Owoce (najlepiej winogron i banany)
-Gęste soki
-Kefiry i jogurty naturalne (Nie zaleca się spożywania jogurtów słodzonych)
-Warzywa (Unikać grochu,kukurydzy itd z puszek)
-Miód
-Ryby Morskie
-Oliwa z Oliwek
-Drób (Najlepiej filet z kurczaka bez skóry)
-Wołowina
Każdy może ułożyć sobie doskonałą dietę, przystosowaną do własnych wymagań i potrzeb. W internecie jest cała masa tabel kalorycznych.

3. Trening. Najlepiej syosować progresję (pierwsza seria 12 powturzeń - mały ciężar, druga seria 10 powturzeń ciężar cięższy, trzecia seria - 8 powturzeń, czwarta - 6 powturzeń). Ważne jest yto żeby ostatnia seria była wykonywana z ledwością, machanie przyrządami nic tu nie da ( to bardziej trening na definicję).

Mam nadzieję że komuś pomogłem. Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manexxl
Moderator
Moderator


Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 261

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po jakiś 2 latach ćwiczeń na siłowni ważyłem jakieś 85 kilo. (startowałem od 68 Very Happy) przy wzroście 186 cm
Po tych 2 latach rozpocząłem trening po którym przybrałem sporo na masie i bardzo poszła mi siła do przodu Smile

Kładłem się pod ciężarem którego nigdy nie podniosłem. Np. Jak mój max to było 100 kg na raz to ja kładłem się pod 110 i tylko powoli na siebie opuszczałem ten ciężar, wypychałem już z pomocą. Po około 2 tygodniach potrafiłem już bez niczego wypchnąć te 110. I sukcesywnie zwiększałem ciężar. Ćwiczyłem tak razem z kumplem. Oczywiście dieta też jest bardzo ważna.
_________________
Ludzie którzy piją są dla mnie niczym....niczym bracia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lysy_ksg
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lysy_ksg napisał:
Powiem tyle. Każdy kulturysta powinien miec swoje trzy główne punkty.

1. Wiedza - bez niej nie wiemy co robić, jak ćwiczyć, co jeść, co ile jeść itp. Dlatego bardzo potrzebna nam jest rada trenera, bądź kogoś kto z kulturystyką miał kiedyś do czynienia

2. Dieta - bez odpowiedniego dożywienia organizmu, nigdy nie będziemy mieli wymażonej figury (chodzi mi tu o postawę 'szafara' a nie jakiegoś Playboya). Najważniejsze w diecie jest to żeby codziennie dostarczać swemu organizmowi tylu samo kalorii. Ktos już wcześniej wspominał że najważniejszym elementem budulcowym człoiwieka jest białko. Należy spożywac go dziennie w proporcjach około 2,6 -2,8 g/kg masy ciała. Przeciętne zapotrzebowania mężczyzny 25 letniego to 2500 kcal na dobę. Aby szybko przybrac na masie trzeba spozywać nawet do 5000 kcal dziennie. Ważne jest to aby pic do 5 litrów gęstych napojów dziennie. Mało kto wie, że gdy palimy papierosy i pijemy kawę nasz metabolizm ulega przyspieszeniu. Aby temu zapobiec można pić Melisę Smile Jeść 5-6 posiłków dziennie. Mniejsza a bardziej obfita ilośćposiłków nie potrzebnie obciąża nasz układ trawienny a do tego czujemy sie po nich obficie najedzeni. Przerwy między posiłkami nie mogą być dłuższe niż 4 godziny. Składniki zalecane do spożywania w diecie wysokoenergetycznej:
-Makarony
-Ryż brązowy
-Pieczywo ciemne (chelb razowy)
-Płatki (najlepiej owsiane,żytnie z mlekiem)
-Orzechy, pestki, nasiona
-Suszone owoce
-Owoce (najlepiej winogron i banany)
-Gęste soki
-Kefiry i jogurty naturalne (Nie zaleca się spożywania jogurtów słodzonych)
-Warzywa (Unikać grochu,kukurydzy itd z puszek)
-Miód
-Ryby Morskie
-Oliwa z Oliwek
-Drób (Najlepiej filet z kurczaka bez skóry)
-Wołowina
Każdy może ułożyć sobie doskonałą dietę, przystosowaną do własnych wymagań i potrzeb. W internecie jest cała masa tabel kalorycznych.

3. Trening. Najlepiej syosować progresję (pierwsza seria 12 powturzeń - mały ciężar, druga seria 10 powturzeń ciężar cięższy, trzecia seria - 8 powturzeń, czwarta - 6 powturzeń). Ważne jest yto żeby ostatnia seria była wykonywana z ledwością, machanie przyrządami nic tu nie da ( to bardziej trening na definicję).

Mam nadzieję że komuś pomogłem. Pozdro


Dodam jeszcze punkt 4. Regeneracja - to właśnie podczas odpoczynku, snu rosną mięśnie. Gdy "jedziemy" na masę najważniejsza jest dieta i właśnie regeneracja. Na masówce przytyłem 10 kg w ciągu trzech miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 21, 2008 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Sporty siłowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group