Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ANWIL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Koszykówka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To spoko! Dzięki za informację!
No ale wczoraj górą jednak Śląsk...[/quote]
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Paź 28, 2006 11:55    Temat postu:

Powrót do góry
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy.Polecam się na przyszłość.Tak wczoraj troszkę dali popalić ANWILOWI.Cóż trzeba się trzymać i kibicować dalej.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłam z meczu koszykówki.Grał oczywiście ANWIL.Naszym przeciwnikiem była drużyna Polpharma Starogard Gdański. Od razu informuje Cię Pawle, że za bilet płaciłam 15 złotych.Płaci się chyba tyle samo niezależnie od miejsca.Jeśli chodzi o parkowanie można parkować na parkingu przy komendzie policyjnej, ale bliżej jest też parking koło basenu.Jedna tylko taka uwaga,że jeśli zaparkujesz bliżej basenu to później tzreba troszkę poczekać ,bo jest problem z wyjazdem (gdy inni chcą wyjechać po meczu).Na koniec pochwalę się i dodam,że wygraliśmy.Jednak faktycznie trochę słabo szło mimo faktu,że zasłużenie wygraliśmy i prowadziliśmy w każdej kwarcie.Mam nadzieje,że chłopaki podniosą poziom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu Anwil ma ostatnio kłopoty w meczach pucharowych. W lidze grają dobrze, a puchary jakby troche odpuszczali..Ale to może tylko takie moje subiektywne odczucie.
A za informację o meczu serdeczne dzięki Exclamation Exclamation Exclamation Już dawno bym się wybrał na mecz ale jakoś nie mam z kim Crying or Very sad Muszę kogoś namówic hehe! 3maj się polly, niech moc będzie z Tobą Exclamation Wink
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie odwiedziłam forum, ale to za sprawą mojej wymagającej Pani z metodyki. Narzekałam na brak czasu dla siebie.Dziś mam chwilę wytchnienia, ale od jutra nauka, bo niestety koła się zbliżają, a materiału jest co nie miara. Wracając do tematu może kiedyś uda nam się razem wybrać na ANWIL.Wzmocnimy wówczas nasze siły i na bank wtedy mamy zwycięstwo w kieszeni.Pozdrawiam Polly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

28.11.06 odbył się we Włocławku mecz koszykówki w pucharze ULEB między ANWILEM WŁOCŁAWEK i BK VENTSPILS.Mecz zakończony powodzeniem ANWILU.Było gorąco, gdyż do ostatniej minuty mecz trzymał w napięciu.Przewaga Anwilu była zaledwie kilkupunktowa.Na szczęście wygraliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coś zaniedbałam moją koszykówkę.Mam troszke nauki. Poza tym ostatnio miałam problemy z netem.Anwil pnie sie w góre w pucharach, ale spada w naszej polskiej lidze.Sama zastanawiam się jaki jest tego powód.Wygrywają mecze pucharowe z druzynami zagranicznymi na wysokim poziomie,a w polskiej lidze ze słabszymi nie mogą dać sobie rady. Cóż czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często tak bywa że idzie w pucharach a w lidze nie, lub na odwrót. Ale chyba Anwil nie spadnie do drugiej ligi?
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet przez chwilę nie przyszła mi do głowy druga liga, ale faktycznie cieńko chłopaki stoją.7 miejsce w pierwszej lidze to lipa.Nie pamietam,żebyśmy tak kiedykowliek stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rzadziej bywam na forum, ale niestety nie jest to obecnie zależne ode mnie.Mam teraz troszke zakuwania,ale postaram sie nadrobić w przyszłości straty.Wiele się dzieje w ostatnim czasie w drużynie ANWILU.Chociażby fakt,iż zwolniony został pierwszy trener,a to ze względu na czeste porażki druzyny.Jego miejsce niemal od razu zajął nowy trener.Miejmy nadzieje,ze to pomoze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominior
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 95

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze Polly, ze troche interesujesz sie koszykówka... To bardzo dobrze...
_________________
Your suffering will be legendary, even in hell!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się,ze ktos to docenia.Dziekuje.Moje ostatnie wieści o Anwilu są różne.Przykrą sprawą jest fakt,że wczoraj znów przegraliśmy mecz, a jakby tego było mało w tabeli obecnie jesteśmy na 9 miejscu,więc nie ma się czym chwalić. Dobra nowina to taka, iż został zakupiony do drużyny nowy koszykarz - Goran Jagodnik.Ponoć niezły jest w te klocki.Szukają jeszcze zawodnika na pozycję rzucającego obrońcy.Jak los Anwilu sie potoczy?- tego nie wiedzą nawet najstarsi górale.Ja jako wierny kibic zawsze sercem będe z moją drużyną, niezależnie od jej ''kondycji''. Pozdrawiam Dominior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przyczyn naukowych ostatnio zaniedbałam moją koszykówkę i jednocześnie kosz na forum.Wiele ostatnio dzieje się w drużynie, chociażby to iż pewni zawodnicy odeszli, a na ich miejscu pojawili się inni.Teraz skład wydaje się stabilniejszy i lepszy.Jednak wszystko okaże się w najbliższym czasie podczas meczów.Ja wierzę, że odrobimy straty i znów znajdziemy się w czołówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anwil wygrał ze Sląskiem 76:66 Very Happy Brawo!!!
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Anwil odniosl wczoraj zwyciestwo.Jestem szczesliwa, gdyz Slask juz od dawna z nami toczy boje.Atmosfera na hali była ponoć super.Wszyscy kibice włocławscy byli ubrani na biało.Panowała cudowna spotrowa atmosfera.Teraz z nowym składem zaczynamy walczyć i nasza 9 pozycja zaczyna sie się poprawiać.W tej chwili nie wiem na którym miescu sie znajdujemy,ale jeszcze niedawno bylo 6.Mam nadzieje,ze nowy skład pokaże co potrafi, zreszta juz widać tego efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 05, 2007 21:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Koszykówka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group