Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Męskie sprawy - tylko dla panów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do dziewczyn z phorum które są fajniutkie to dorzucił bym jeszcze Ami choć sie rzadko udziela... India też można z nią dobrze pogadać tak jak z fortunką no i martą...SmileSmileSmileSmile



Panowie czemu tak milczycie i nie słysze żadnych propozycji tematu a co powiecie na temat rówouprawnienia bardzo chca tego chca być z facetami równi ale te wszystkie utarte grzeczności wobec nich też musimy robić co wy o tym sadzicie...SmileSmileSmile mi to tak na prawde nie przeszkadza...??? a wam???;>SmileSmileSmileSmile
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Maj 10, 2007 22:33    Temat postu:

Powrót do góry
przemo
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 136
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też to nie przeszkadza i raczej dobrze się z tym czuję. Ale trzeba przyznać, że czasami ma się ochotę powiedzieć-chciałyście równouprawnienia to je macie;)
_________________
Żyj i daj żyć innym;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzezwy_inaczej
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 22
Skąd: wystrzasnąć flaszkę?

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie:
dopiero teraz sie zarejestrowałem, mo i muszę nadrobic zaległości.
1 kobiety! u mnie sytuacja taka:
w 8 klasie podstawówki na olimpiadzie matematycznej poznałem dziewczynę... potem spotkaliśmy sie dopiero w technikum ja w klasie elektronicznej, a Wiola w chemicznej. 5 lat na korytarzu tylko cześć czesć . i tyle...
potem studia.. teraz tylko czasami do niej pisze maila..... ma męża, poukładane życie daleko ode mnie.... nigdy nie powiedziałem jej co czuję do niej... a tu już 13 lat minęło....
ech
widze twoją twarz ,
wciąż brakuje mi słów
gdyby cofnąć czas
naprawić każdy zły ruch
inieważne jak bardzo mi żal
ciepła twoich rąk
Twych ust....


Panowie , mam 27 lat i nigdy jeszcze nie byłem w zwiazku z kobietą .... no ale żeby to zrozumieć trzeba przeczytać :
dawno temu w małej wiosce był chłopiec , który zaczął grać w szachy... szkoła świadectwa z paskiem , technikum , studia... i przez cały czas potrafił 20 - 30 godz tygodniowo siedzieć nad szachownicą ciągle sie ucząc...
myślał ze jesli będzie dobrze sie uczył, pomagał innym , to go bedą lubieć itd.... postawił sobie jasne cele w życiu. szkoła praca szachy potem poukładanie sobie spraw osobistych poznanie jakiejś fajnej kobiety....
z czasem zaczął coraz więcej pracować, aby zagłuszyć w sobie tę pustkę wewnątrz.... na studniówkę chcial zaprosić kogoś ale nikt nie chciał z nim iść ... na zakończenie studiów nie mógł iść na imprezę, cóz wtedy grał na turnieju w Temelinie w Czechach.... nigdy nie był na sylwestrze andrzejkach zreszta po co miał iść sam... nieśmiałośc zagłuszał pracujac na zmiany ...
nagle coś w nim pękło.... zmienił pracę , zaczął dbać o siebie , szukac i dalej nic...
czego wciąż mi brak
przeciez wszystko mam
nie zrozumie ngdy mnie
ten, kto nie był nigdy sam
czego wciąż mi brak
co tak cenne jest
że ta nie nazwana myśl
rysą jest na szkle

te słowa pięknie opisują jego sytuację ...
za sukcesy sukcesy szachowe ( mistrzostwa Polski , Miedzynarodowe mistrzostwa Słowacji... i inne tam ...) zapłacił straszną cenę ...
smak zwyciestwa
popłynęły mi łzy szczęścia
juz nic sie nie liczy
słysze bicie swego serca
i cisza
wracam myślami do tych chwil
ile trzeba czasu
by najlepszym byc ....

teraz rozpaczliwie szuka kogoś, kto zobaczy w nim choc odrobinę dobra, zobaczy jego dobre cechy, pracowitośc, uczciwość chęc dania stabilizacji tej drugiej osobie ....
Bo przeciez jest w nim dobro....
tam na dnie jego serca....
_________________
alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w bardzo dużych ilościach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gibon
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 161
Skąd: Żarów/Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prawie jak u Moby'ego "Why does my heart feel so bad?" Very Happy
_________________
I was given to this World I'm didn't make it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka Matusz:) U nas na forum napewno dziewczyny przygarną cię pod swoje skrzydła i sie zaopiekują Very Happy
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Honoracias
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest niepoprawne dzielić tematy względem płci. Równouprawnienie i anarchia, a co.
_________________
skup katalizatorów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarok25
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie to Wy na pewno bedziecie wiedziec - czy strony typu https://najtaniejuagenta.pl i ubezpieczenia oc i ac sa oplacalne? Przyznam ze szukam teraz jak najlepszej oferty i sprawdzam wszystkie oferty co o tym sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kabix179
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 83

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie butów to podsyłam fajny model za całkiem atrakcyjną sumkę - https://e-megasport.com/product-zul-1598-Buty-meskie-halowe-Asics-Control-BN804-9093.html Obuwie to sprawdzi się zwłaszcza w momencie gdy chodzisz grać w piłę lub siatę na halówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula883
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 72

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem gdy nie ma zasilania, jest użytkowanie agregatu prądotwórczego. Agregat bardzo dobrze spisuje się gdy nie ma dostępu do źródła zasilania. Taki agregat użytkuje się na przykład przy budowie nowiutkiego lokalu, gdzie konieczne jest stałe zasilanie, a nie ma do niego dojścia. Ja skorzystałem z usług firmy agregatypradotworcze.com.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula883
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 72

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn za kilka tygodni ma urodziny i chciałam kupić mu coś odjazdowego, żeby się nie wstydził prezentu. Koleżanka podesłała artykuł o butach converse http://thesnowtime.pl/z-boiska-na-salony/. Pomyślałam, że może być to dobry pomysł. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mokker
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę w tym temacie, bo panowie pewnie będą znali się bardziej na aranżacji wnętrz. Mam okazję skorzystać z usług https://lafhome.pl/projekty-wnetrz-poznan/ w dobrej cenie i teraz dwie kwestie pierwsza jest taka, że niby mam pomysł na aranżację swojego mieszkania i wierzę, że bardzo fajnie bym to zaprojektował z drugiej strony żona woli projekt zrobiony przed profesjonalistów. Które rozwiązanie jest lepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komod95
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja napiszę w tym temacie, bo to dotyczy wszystkich posiadaczy samochodów. Jak szukacie ofert OC? Ja to robię za pomocą http://kalkulator-ubezpieczen.pl/, polecam każdemu, można sporo czasu zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolka
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 43

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z innej beczki, czytałam ostatnio na blogu https://blog.provident.pl/emerytura-dla-matek-4-dzieci-ile-w-2020/ że wprowadzono nowy program emerytur wyrównujących szanse tym, którzy życie postanowili przeznaczyć na wychowanie dzieci, a nie własną karierę. Czy wiecie może gdzie mogę zdobyć więcej informacji na ten temat? Wszystkie niezbędne dokumenty już zebrane, pozostało nam złożyć wniosek do urzędu skarbowego. A może znacie kogoś, kto już otrzymuje tę emeryturę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BubleTea1
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 1725

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o aplikacji opieki zdrowotnej? Wystarczy wejść na stronę https://www.elpassion.com/blog/how-to-design-develop-a-healthcare-app ! El Passion to najlepsza firma, która pomoże Ci opracować aplikacje do opieki zdrowotnej, pomóc w projektowaniu stron internetowych i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 30, 2021 17:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group