Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak najszybciej przybrać na masie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Sporty siłowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samolub
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam trochę przybrałem, ale nic szczególnego nie robię w tym kierunku. Tzn. lubię sobie zjeść od czasu do czasu taki deser mleczny. Teraz też jem dużo soi i w ogóle takich zdrowszych produktów. Może to od tego, nie wiem, możesz spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sie 09, 2013 17:49    Temat postu:

Powrót do góry
kozel
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja poszukuję jakiegoś dobrego i sprawdzonego suplementu aby zgubić kilkanaście kilogramów. Zaczęłam już stosować dietę przepisaną przez dietetyka i teraz zaczynam przygodę z siłownią i nie tylko. tylko dowiedziałam się,że dobrze jest także brać dodatkowo suplement diety i to taki najbardziej polecany. Dlatego też sięgnęłam po Sliminator https://dolinabiotechnologiczna.pl/sliminator-opinie
Powrót do góry
Carmel89
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na catering dietetyczny https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/malaga ? Słyszałam, że pomagają oni schudnąć, dostarczając niskokaloryczne i wartościowe posiłki każdego dnia. Po za tym zauważyłam, że ceny jakie mają są naprawdę niezłe. U nich macie po za tym gwarancję na to, że otrzymacie posiłki tylko ze świeżych składników.
Powrót do góry
GrzymskiTo
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy chcesz schudnąć czy przytyć, wszystko kręci się wokół tego co jemy i ile tego jemy. Jak ktoś chce schudnąć to powinien utrzymywać ujemny bilans kaloryczny (*jeść mniej niż wymaga tego jego codzienny tryb życia) a jak przytyć to dodatni bilans kaloryczny (*jeść więcej niż jego organizm potrzebuje). W obu jednak przypadkach to co jemy jest równie ważne. Osoba, która chce przytyć nie może po prostu pakować w siebie wszystkiego co podejdzie jej pod rękę bo musimy oczywiście pamiętać o naszym zdrowiu i jakości zdobywanej masy. W obu przypadkach jak widać trzeba rozwagi i wiedzy a co za tym idzie również czasu na naukę, zakupy, przygotowanie posiłków. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy jaką niewątpliwie jest przykładowo catering dietetyczny Poznań (https://ntfy.pl/miasto/poznan).
Powrót do góry
Barttt
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas takiej terapii na pewno powinniście zadbać o to, by w Waszym organizmie występował prawidłowy poziom witamin i składników odżywczych. Na pewno warto zwrócić uwagę na cynk. Na stronie https://ktomalek.pl/suplementy/cynk/cs-5/1 macie podane bardzo ciekawe preparaty, które możecie zażyć w przypadku jego deficytu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 23, 2021 07:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Sporty siłowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: