Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damskie ploteczki - tylko dla kobiet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu coś nie odwiedzasz tej sekcji!!co słychać??
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 09, 2007 15:14    Temat postu:

Powrót do góry
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio rzadko bywam na forum moze to dlatego...u mnie wsio po staremu praca i maratony filmowe hahah......ze zniecierpliwieniem zrywam kartki z kalendarza odliczajac dni do wakacji w Polsce juz sie nie moge doczekac pozdrawiam
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie jakos w styczniu macie przylecieć
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no przylatujemy tylko nie bardzo starczy nam czasu na cokolwiek najpierw co przyjemnego dla nas potem chwila z rodzina i przyjaciolmi zakupy i pora pakowania sie do powrotu,ale to dobrze ze choc na chwile bede mogla wrocic na stare"smiecie"kto wie kiedy nastepnym razem tam zagoszcze
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że choc na chwile macie możliwość powrotu, to zawsze inaczej człowiek podładuje sobie akumulatory
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby podladowac akumulatory nie musze wcale leciec do Polski mam tu ukochana osobe i to ona daje mi sile....kraj bez berspektyw z szaroscia i bieda, ktora przechadza sie po ulicach nie jest dobrym miejscem do dodania energi. Dla mnie energia sa ludzie ciesze sie na mysl o spotkaniu z moimi przyjaciolmi i bliskimi,nie powiem dobrze jest odwiedzic Polske ale jak dla mnie to tylko odwiedzic. juz tylko 12 dni.Milo bedzie zobaczyc usmiechniete twarze moich bliskich...
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chodziło o ludzi.Dla mnie ludzie tworzą rzeczywistość i świat.Nie myślę że ten kraj jest szary, jest taki jaki jest i nie jesteśmy w stanie tego pokolorować.
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawencja
Uploader
Uploader


Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 218
Skąd: MAZURY

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A JA TAM UWAżAM żE NASZ KRAJ WCALE NIE JEST AZ TAKI SZARY - PRZECIEZ CHODZA GłOSY ZE POLACY Są BARDZO WESOłYMI LUDZMI:) JAKOS NIE CHCIAłO MI SIę W TO WIERZYC ALE JAK TAK ZACZęłAM OBSERWOWAC RODAKóW (W AUTOBUSIE, METRZE, POCIąGU...) TO RZECZYWISCIE CZESTO SIE SMIEJEMY... GDYBY JESZCZE NASZE PERSPEKTYWY NA PRZYSZłOść (SZANSA ZNALEZIENIA DOBREJ, SATYSFAKCJONUJąCEJ NAS PRACY ITP.) ULEGłY "POLEPSZENIU" TO BYLOBY CALKIEM NIEźLE Very Happy MOżE NIEDłUGO POLSCY PRACODAWCY ZACZNą W KOńCU DOCENIAC I ODPOWIEDNIO WYNAGRADZAć KRAJOWYCH EKSPERTóW I NIE TRZEBA BEDZIE EMIGROWAć... - HMM NADZIEJA DOBRA RZECZ:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawencja zgadzam się w zupełności mi tam bardzo się podoba Polska i jej męska część zwłaszcza Smile Faceci coś tam piszą, że Polki są najładniejsze (mają racje) ale facetom też nie ma co zarzucić Wink Niekiedy takie ciacha można spotkać na ulicy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChibiChibi
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 25

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że Polska wcale nie jest szara, wystarczy przejść się jesienią po parku, ile kolorów można wtedy zobaczyć Smile India, no i oczywiście niezłe ciacha też. Najlepiej jeśli będzie na spacerze tylko ze swoim psem Wink
_________________
open your eyes, open your mind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ChibiChibi że myślimy podobnie Very Happy ale TY piszesz już o jakimś konkretnym osobniku płci przeciwnej Very Happy Jest chyba miłośnikiem zwierząt Very Happy Widać każda cecha ma znaczenie Wink Pozdro ChibiChibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChibiChibi
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 25

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pozdro India. Chyba potrafisz w myślach czytać Smile przynajmniej w moich. A dla ciebie jakie cechy mają znaczenie?
_________________
open your eyes, open your mind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet powinien być ze mną szczery i powinien dawać mi poczucie bezpieczeństwa, starać się rozmawiać ze mną, gdy coś jest nie halo, a nie strzelać focha. No i to co ostatnio doprowadza mnie u jednej osoby do szału to brak zdecydowania, facet raczej powinien wiedzieć czego chce i działać, a nie zachowywać się jak dziecko błądzące we mgle. Nie lubię zawieszenia zresztą faceci ostatnio przybrali strategie biernej postawy i liczą, że to kobiety wszystko za nich zrobią, nic bardziej błędnego. Confused No i nie zaszkodzi jak będą dobrze wyglądać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj znajomy, ktoremu czytalam wasze komentarze powiedzial:"wszyscy uciekaja z Polski,a ostatni zgasi swiatlo" mysle ze ma on troche racjie.Nie twierdze ze Polska to zly kraj -mamy przeciez tyle miejsc do zwiedzania:piekne morskie plaze, gory.Pamietam jak wyjezdzalam ze znajomymi na wakacje- tydzien pod namiotem na mazurach ze znajomymi za smieszne pieniadze to bylo cos czego nigdy nie zapomne,moje dziecinstwo ...piekne czasy. Ale dla mnie sa juz tylko wspomieniami, czlowiek dorasta a razem z nim jego potrzeby.Pamietam rowniez te zle chwile:naburmuszonych urzedasow("chetnie"poomagajacym innym)liczenie sie z kazdym groszem a i tak na wszystko nie starcza,biedne dzieci z wyrazem pragnienia i smutku na twarzach bo tylko nie liczni z nich mnieli to co chceli, pamietam czas po swietach gdzie 3/4 mojej klasy nie chcialo sie chwalic prezentami gwiazdkowymi bo im mikolaj przyniosl tylko czekolade.Moj obraz Polski jest inny
(ja tez cale mnostwo czasu spedzilam na obserwowaniu ludzi)twarze dzieci glodnych, ubranych w rzeczy po starszym rodzenstwie, ludzi pracujacych ciezko po 10-12 godz kazdego dnia za 3-4 zl na godzine. Martwiacych sie o to czy w tym miesiacu beda mieli czym zaplacic rachunki.Wiem ze w Polsce sa tez ludzie weseli z radoscia patrzacy na swiat, zyjacy w dostatku ale ilu jest takich ludzi??Jak duzo czasu potrzeba by wszyscy zyli tak jak zyc powinni??Dopoki nie zobaczylam innego swiata myslalam ze w Polsce nie jest znowu az tak źle, ze wszystko zmienia sie na dobre,ale po przyjazdzie tu moj sposob patrzenia na swiat sie zmienil..Widze ludzi naprawde usmiechnietych, ktorzy nie smieja sie przez lzy i nie probuja sobie wmowic ze bedzie lepiej,u nich jest juz dobrze.Maz zabiera zone na kolacjie przynajmniej raz w tygodniu,rodziny chodza razem na zakupy-juz mama nie musi martwic sie ze jak kupi dziecku buty to bedzie musiala pozyczyc od kogos na rachunki,poprostu kupuje.Tu mam wszystko i nie chodzi tylko o pieniadze,chodzi mi o radosc z zycia, uwolnienie od problemow nieustannego liczenia pieniedzy i zamartwiania sie.Nareszcie mam mozliwosc pomoc innym, moge robic prezenty,wspierac finansowo moich bliskich, to jest dla mnie najwieksza radosć.Od 2 dni mieszka u nas znajomy z Polski byl w hipermarkecie,gdzie przed jego wypchanym koszykiem stala babcia z garstka zakupow i musiala cofnac mleko bo nie starczylo jej pieniedzy..Taki jest wlasnie obraz Polski i musimy sie pogodzic z faktem ze minie jeszcze wiele czasu, zanim Polska dorowna standardom zycia krajow zachodnich...smutne ale czas zaczac patrzec oczami realisty,partiotyzm i nadzieja sa cechami jakże pieknymi ale tymi uczuciami jeszcze nikt nie wykarmil bliskich...
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu piszesz o szarej rzeczywistości Polski nie powiem, że tak nie jest bo niestety tak jest, ale to nie tylko rzeczywistość naszego kraju wiele innych nacji boryka się z tymi samymi problemami nawet te cudowne kraje bloku zachodniego mają odsetek ludzi żyjących w skrajnej nędzy. Za granica często perspektywy dla młodych ludzi są dużo lepsze, wiem bo mój brat również skorzystał z tej możliwości jakie oferują kraje Unii i na razie nie ma zamiaru wracać bo jest tam mu dobrze. Jednak jeśli wszyscy wyjadą to w naszym kraju nic się nie zmieni wręcz przeciwnie ulegnie pogorszeniu. To my tworzymy swoja przyszłość to od nas zależy przyszłość naszego kraju, ale jeśli tak wszyscy będą myśleć jak Ty to raczej nie widze dla nas ( naszego kraju - i osób tu zostających ) perspektyw na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 14, 2007 23:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group