Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fajna reklama

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Śmiechu warte
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek500
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 16:57    Temat postu: fajna reklama Odpowiedz z cytatem

Fajna reklama, przyjemna, chociaż wolę tę część „wolną” Wink. Póżniej to już jest niezłe mentolnięcie.http://www.youtube.com/watch?v=cuWasMUFRmE&feature=pyv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 12, 2011 16:57    Temat postu:

Powrót do góry
Jan87
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pomysłowego konceptu na stoisko rynkowe dla Twojej marki to nie ma porządniejszego teamu jak ten z arla-com. Mój bliski prowadzi z rezultatem instytucję dotyczącą planowania skwerów. Skorzystał z pomocy firmy arla-com i to było nieziemskie. Duży profesjonalizm i fantazja. Do dziś przeglądam fotografie jego stoiska targowego. Rekomenduję Arla-com.eu.
Powrót do góry
norbert
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o fajną i skuteczną reklamę to nasza firma korzysta z Fabryki Reklamy w Łodzi. Mają sprawdzone pomysły. Czasem zastanawiam się skąd je biorą. No ale to pewnie odpowiednio dobrany, zgrany kolektyw, który to wymyśla. Najczęściej zamawiamy u nich reklamę na bilbordy. Mają własny druk wielkoformatowy i ekipę z podnośnikiem do montażu reklam i paneli.
Powrót do góry
Jan87
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz nieszablonowego planu na stoisko handlowe dla Twojej marki to nie ma wyborniejszego teamu jak owy z arla-com. Mój kuzyn rozbudowuje z zyskiem instytucję dotyczącą projektowania skwerów. Zaczerpnął z pomocy instytucji arla-com i to było magiczne. Pełny profesjonalizm i kreatywność. Do teraz oglądam fotografie jego stoiska targowego. Rekomenduję arla-com.eu.
Powrót do góry
Carmel89
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie jak się rozglądniecie chociażby w sieci to znajdziecie wiele form zareklamowania swojej firmy, które na pewno będą skuteczne. Tylko oczywiście trzeba sobie dopasować odpowiednią do swoich potrzeb. Ja dotychczas skupiłam się wyłącznie na reklamie w sieci. Natomiast teraz postanowiłam zakupić flagi reklamowe https://print4events.pl/pl/flagi-reklamowe.html które ustawię przed moją firmę, żeby również w moim mieście zwrócić uwagę na moją branżę.
Powrót do góry
kabix179
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zainwestowałam sporo w reklamę swojej firmy w ostatnim czasie. Postawiłam na gadżety reklamowe w postaci lampek led https://4brand.pl/lampka-led-do-torebki/art/4860 , ponieważ głównymi klientaci mojej firmy są kobiety. Klientki są zachycone i dzięki temu zawsze do mnie powracają.
Powrót do góry
kordoba
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carmel89 napisał:
Praktycznie jak się rozglądniecie chociażby w sieci to znajdziecie wiele form zareklamowania swojej firmy, które na pewno będą skuteczne. Tylko oczywiście trzeba sobie dopasować odpowiednią do swoich potrzeb. Ja dotychczas skupiłam się wyłącznie na reklamie w sieci. Natomiast teraz postanowiłam zakupić flagi reklamowe

My staramy się korzystać z różnych form reklamy,teraz możliwości są niemalże nieograniczone. Ostatnio też wpadliśmy na pomysł z flagami, zamówiliśmy je na stronie https://www.retio.pl/. Z firmą RETIO mieliśmy okazję współpracować już wcześniej, kiedy potrzebowaliśmy namiotu reklamowego na targi. Zarówno wtedy, jak i teraz, jesteśmy bardzo zadowoleni, więc na tym nasza współpraca na pewno się nie zakończy Smile
Powrót do góry
Paula883
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne sposoby na reklamę własnego biznesu. Można zainwestować w pozycjonowanie, w ulotki, kupić jakieś fajne i przyciągające wzrok gadżety reklamowe czy wynająć tablice reklamowe poznań . Naprawdę dziś można zdziałać bardzo dużo z nowoczesną technologią.
Powrót do góry
Alexa555
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ciekawi Cię właśnie ten wątek to bezwarunkowo przeczytaj ten wpis. Na moje oko przeczytasz w tym miejscu najważniejsze wskazówki. Serdecznie polecam - http://euroinfo24h.pl .
Powrót do góry
Werox111
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną reklamą dla firmy mogą być kasetony reklamowe poznań bo według mnie są one estetyczne i przede wszystkim widoczne dla potencjalnych klientów. Jak dla mnie to dobry sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej.
Powrót do góry
Werox111
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze poza kasetonami mogę polecić ekrany led. Tu podrzucam linka - https://localscreens.pl/ekrany-led/ Moim zdaniem to też bardzo fajna metoda promocji własnego biznesu. No oczywiście jeżeli mamy jakąś staretgię marketingową.
Powrót do góry
Lisek44
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pragniesz się doedukować na owy temat więcej to rekomenduję wejść sobie na stronę - http://profesjonalnycopy.pl . Według mnie tutaj znajdziesz najbardziej interesujące rzeczy w nawiązaniu do tego wątku. Według mnie skupienie solidnej wiedzy.
Powrót do góry
Jun84
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 04:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to może nie jest fajna reklama, w sensie efektowności wizualnej, ale jest efektywne, a to ważniejsze. Warto w to inwestować i to inwestować mądrze, np. zlecają to firmom takim jak https://artdot.pl/seo/pozycjonowanie-stron/ - oni mają kompleksowe usługi w ofercie, więc ma się pewność, że będzie to skutecznie prowadzone
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 13, 2020 04:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Śmiechu warte Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: