Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożyczka online - na co zwracać uwagę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Komputery, Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymon
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 01, 2013 07:27    Temat postu: Pożyczka online - na co zwracać uwagę Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w internecie popularnych jest kilka firm pożyczkowych, przykładowo chwilówki w okmoney. Ja akurat potrzebuję pożyczyć 400 zł w związku z rozpoczęciem studiów i mam do was pytanie, być może ktoś zaciągał taki kredyt i mi pomoże, na co w szczegóolności patrzeć podczas zawierania takiej umowy z firmą pożyczkową? Jakie zapisy brać szczególnie pod uwagę? Co mnie powinno zaniepokoić podczas czytania umowy?

Z góry dziękuję za porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 01, 2013 07:27    Temat postu:

Powrót do góry
kabix179
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jest to taka kwota to proponuję Tobie pomyśleć o wzięciu pożyczki ratalnej online. Dla przykładu podam stronę https://kredytok.pl. Nie wychodzisz z domu, jest szybko, komfortowo i bezpiecznie. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany polecam poczytać o tym więcej.
Powrót do góry
Alexa555
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ekscytujesz się różnymi nowościami od kuchni po psychologię lub kino i kochasz być na bieżąco to poradydlaciebie są absolutnie dla Ciebie. Tu odnajdziesz przyciągające artykuły oraz rady, jakie z pewnością przydadzą się w życiu. Wpadnij na portal i ciesz się fascynującą lekturą.
Powrót do góry
kabix179
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze w ramach dodatku podeślę CIekawego bloga o pozyczkach i chwilówkach http://szybkiechwilowkionline.pl/. Myślę, że Wam się spodoba Smile
Powrót do góry
Paula883
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy zaciąganiu pożyczki musimy zwrócić uwagę na wiele aspektów, chociażby na to na ile najczęsciej ją brać, żeby było korzystnie. Ja od dawna korzystam z blogów finansowych takich jak http://doradcafinansowy.org/, i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Polecam zainteresowanym.
Powrót do góry
Niko93
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ciekawi Cię właśnie ten fakt to koniecznie zobacz ten artykuł. Z autopsji wiem, że odnajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze wskazówki. Najmocniej polecam - http://trudny-kredyt.com.pl .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 13, 2020 16:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Komputery, Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: