Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damskie ploteczki - tylko dla kobiet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ze zaden kraj nie jest doskonaly,i uwierz mi ze chetnir bym zostala w polsce gdybym tylko nie musiala wybierac miedzy swoja przyszloscia moimi marzeniami a polska rzeczywistosc.Niestety mnie w naszym kraju nie za wiele dobrych rzeczy spotkalo(a moze poprostu za duzo oczekuje od zycia)nie mam milych wspomien i moez dlatego nie chce tam wracac. Odwiedzam mame rodzine i przyjaciol, ale gdyby ich tam nie bylo to pewnie i ja bym sie nie pojawila. Chcialabym by cos zmienilo sie w naszym kraju,wiesz kto zostaje co ktorzy nie maja mozliwosci wyjazdu lub maja skonczone studia i cudem udalo im sie znalesc jakas posadke, ktora pozwala im na zycie za 1200zł miesiecznie.tacy ludzie maja jeszcze wiare i dobrze moze ktoregos dnia i ja do nich dolacze lecz niestety to nie bedzie teraz ani w najblizszej przyszlosci.Pozdrawiam i naprawde szanuje ludzi ktorzy mimo wszystko zostali.....
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 14, 2007 23:55    Temat postu:

Powrót do góry
ChibiChibi
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 25

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę super, że trafiłaś do miejsca gdzie wszystko jest fajnie, pięknie i w ogóle the best. Ale może wyjdź trochę dalej i rozejrzyj się a gwarantuję ci, że zobaczysz też biedę, smutek. Po prosty nie wierzę że to Twoje miejsce jest takie idealne jak opisujesz. Co do znajomego to jeśli tak go zbulwersował ten fakt to może powinien wyjąć mleko ze swojego "wypchanego koszyka" Niewiele by stracił a na pewno uszczęśliwiłby babcię. Jeśli wszyscy Polacy zaczęliby pracować nad ogólną znieczulicą to może wspólnymi siłami coś byśmy zdziałali.
Dziękuję Ci za tak dogłębną psychoanalizę stanu Polski. Myślę jednak że można ją posciągnąć pod wszystkie inne kraje.
Co do Twojego ostatniego postu to nie zgadzam się z opinią o pozostających w kraju. Może ludzie mają też i inne powody żeby zostać albo po prostu im się tu podoba, mimo wszystko.
Czy w ogóle przyznajesz się ze pochodzisz z Polski, "kraju złodziei i pijaków"? I czy jeśli Twój ukochany pozostawałby jednak nadal w Polsce to też byś się w niej nie pojawiła, jak to pisałaś o swoich bliskich?
Proponuję założyć odrębny temet na forum, mężczyźni też pewnie chcieliby się wypowiedzieć. Myślałam że damskie ploteczki, pozdrawiam Indię Smile, będą wyglądały zupełnie inaczej.
Pozdrawiam wszystkich ludzi na świecie...
_________________
open your eyes, open your mind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ja zostałam i zostaje tu.NBikt nie powiedział że jest łatwo i idealnie ale walczę.I to że dostałam dobrą pracę za rozsądne pieniądze to nie efekt tego że się udało tylko ciężko na to zapracowałam i nie żałuje.Od kiedy skończyłam studia licencjackie pracuje było ciężko wiele trzeba było znieść porozpyachć się łokciami.Jest wiele szans i możliwosci w naszym kraju tylko trzeba dać szansę i sobie i innym.Nigdzie nie jest pięknie.Ja nie chcę wyjeżdżać, co by sie nie działo.Ale z drugiej strony uważam że pracę można znaleść i wcale nie za 1200 brutto tylko trzeba troche poszukać.A jakbyś chciała żeby wygladały damskie plotki???bo od dawna dawna nie widziałam tu nikogo oprucz Asi i mnie-pozdr-Asiu
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak ChibiChibi wyobraża sobie damskie ploteczki, ale ja to osobiście liczyłam na więcej rozmów o facetach to temat przewodni Smile trochę o uczuciach, o zainteresowaniach itp itd. Ale temat Polski zostawmy dla jakiegoś odrębnego działu bo tak jak czytam to zdołować się idzie. Chociaż Twoja ostatnia wypowiedz Marto podniosła mnie na duchu Wink Liczę że jak za rok będę już mieć ten tytuł inżyniera to znajdę satysfakcjonująca prace za więcej niż 1200 zł Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChibiChibi
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 25

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to India. Tamaty lekkie, łatwe i przyjemne. Takie które omawia się z koleżanką przy szklance kawy czy herbaty w chwili relaksu. Na początek temat facetów. A nie widziałaś mnie tu bo jestem dopiero początkującą forumowiczką.
_________________
open your eyes, open your mind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj znajomy zaplacil za to mleko malo tego dal babci 100zl na inne rzeczy wiec mam nadzieje ze cie pozytywnie zaskocze....tak gdyby mooj ukochany zostal w polsce to bylabym razem z nim bezwzgledu na wszystko to sie nazywa sila milosci.Widzicie drogie panie kazdy ma inne spojzenie na swiat moje jest takie,moze kiedys sie ono zmieni szczegolnie na moje ojczyzne. Nigdy nie wyparlam sie kraju z ktorego pochodze wrecz przeciwnie wszystkim opowiadam o POLSCE i staram sie walczyc z stereotypami zlodzieji i pijakow. Nie pije nie kradne, ale od kad tu jestem spotykalam czesto przypadki kradziezy i bijatyk przez polonie coz jak cie widza tak cie pisza odezwe sie pozniej teraz musze smigac do pracy buziaki
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o facetach np powiadacie.O co tu o nich można powiedziec duże dzieci
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta mówisz "duże dzieci" Very Happy Coś w tym jest ale wydaje mi się, że to jednak trochę bardziej złożone osobniki Wink Przynajmniej ja mam problem z rozszyfrowaniem ich zamiarów Wink Ale widzie, że mi ładnie wyłożycie psychikę faceta, że nie będę mieć już z tym żadnych problemów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChibiChibi
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 25

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie twoja odpowiedź, oby było więcej ludzi takich jak twój znajomy. Pozdrawiam Smile
_________________
open your eyes, open your mind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz zawsze staram sie otaczac dobrymi ludzmi, niektorzy twierdza ze sama mam dobre serce ale z tym bym nie przesadzala Very Happy Very Happy Wiesz czasem trudno jest uruchomic pozytywne myslenie o kraju w ktorym tak naprawde niewiele mnie dobrego spotkalo, moze jestem rozgoryczona panna ktora zazdrosci innym ze im sie udalo(moze i tak jest)bo tez bym chciala moc studiowac w kraju potem znalesc dobre prace, miec przyszlosc i nie patrzec na lzy mojej mamy ale niestety nic z tego sie nie spelnilo.Moi rodzice nie mieli wystarczajaco pieniedzy na moje studia, mama plakala nocami do poduszki bo nie mielismy pieniedzy na bilet dla mnie do szkoly.Moje marzenia tak cicho skrywane i zal pozostal...ciesze sie ze moi przyjaciele studiuja i teraz mam mozliwosc przyblizyc sie do moich marzen.szkocja stala sie moja oaza i miejscem moich radosci moze dlatego stworzylam sobie jej wyidealizowany obraz ....pozdrawiam i ciesze sie ze jeszcze moge milo zaskakiwac hahah
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złożone można też tak powiedzieć.Psychika faceta jest dziwna.Oni albo kierują się uczuciami (mały odsetek), albo fizycznymi potrzebami.Bardzo dziwne są dla mnie typy, które robię masę rzeczy dziwnych i nie fajnych pod wpływem kumpli.Są napewno większymi plociuchami niż kobiety przekonałam się o tym nie raz.a co konkretnie jest dla Ciebie trudne do zrozumienia w Nich, moze pomożemy.
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faceci i ich psychika to labirynt nielogicznych powiązań Wink I rzeczywiście są z nich więksi plotkarze od kobiet też odczułam to na swojej skórze. Podałaś dobry podział facetów na tych którzy kierują się uczuciami i tych innych ale trzeba dodać jeszcze dwie inne kategorie niezdecydowanych błądzących po omacku i cholernie wyrachowanych. Do którejkolwiek kategorii by ich nie zaliczyć to wpływ kolegów na ich działanie jest wszędzie zauważalny. A co dla mnie jest trudne do zrozumienia to właśnie kategoria 3 czyli niezdecydowani faceci i jak można bez żadnych deklaracji na nich wpłynąć, na to żeby podjęli jakąś decyzje albo jakieś działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba i ch niezdecydowanie wynika z tego, że jest im dobrze tak jak jest, nie lubią nacisku.To jest tak że On by niby chciał ale jak rozważy co jedna decyzja może mu dać i odebrać to się zastanawia i nie potrafi wybrać
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja go nie naciskałam można powiedzieć, że wybrnęłam z tego tak, że on nie ma pewności czy ja mam chociaż odrobinę zainteresowania jego osobą. Ale jak na razie mam przed sobą ważniejsze zadania trwająca sesja, więc te problemy muszą zejść na razie na dalszy plan. Pozdrawiam i dzięki za rady mam nadzieję, że nie ostatnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ proszę bardzo.No niestety to są takie typy że naciskanie ich odstrasza dobrze jest teraz to niech tak będzie po co się martwić.A kobiety myślą, analizują i cały czas tkwią w tym samym puinkcie.Wiem co robimy nie tak,ale niestety sama też tak robię to jest silniejsze
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 19, 2007 09:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group