Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Problemy, dylematy,trudne pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Werox111
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 52

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 11:57    Temat postu: Sprzątanie Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dziewczyny jak Wy ale ja uwielbiam jak mam posprzątane w domu, zwłaszcza w łazience i kuchni. Nawet niedawno koleżanka wysłała mi fajny artykuł dotyczący utrzymywania czystości w łazience. Według mnie jest super pomocny - http://trendliving.pl/srodki-profesjonalne-do-sprzatania/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 30, 2019 11:57    Temat postu:

Powrót do góry
Carmel89
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 76

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze w domu jakoś robię sama porządki, ale jeżeli chodzi o moją firmę to zawsze stawiam na sprzątanie biur wrocław firmy Moppy. Nawet ostatnio zastanawiałam się czy też nie skorzystać z usług sprzątania domu, ale to jeszcze muszę sobie przemyśleć. Najważniejsze jest to, że tam gdzie pracuje mam perfekcyjny porządek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Casel
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie sprzątanie każdy może wykonać sam, są jednak czynności takie jak choćby pranie dywanów czy tapicerek gdzie warto skorzystać z usług firm trzecich, które znają się na swojej pracy i wykonają usługę fachowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barttt
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 196

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Jeśli rozważacie możliwość skorzystania z takiego wsparcia, to zdecydowanie powinniście stawiać na satysfakcjonujące Was rezultaty. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-mieszkan-warszawa/ i dobrze zastanowić się nad tym, co konkretnie mogłoby wpłynąć na poziom czystości w Waszym mieszkaniu. To bardzo ważna rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 24

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam skorzystać z firmy Very Happy Sprawdź sprzątanie wrocław - ja korzystam z ich usług i polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IrminaSharp
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 04, 2021 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio moja koleżanka robiła ogromny remont w swojej firmie. Miała tak dużo odpadów, że nie wiedziała co ma z nimi dalej zrobić. Na szczęście poleciłam jej firmę, która realizuje Odbiór odpadów przemysłowych Poznań. Jest bardzo zadowolona z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urszula58
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 26 Cze 2021
Posty: 55

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię prania, może dlatego że do tej pory popełniłam kilka zasadniczych błędów. Ale ostatnio szukając środków do prania trafiłam tu https://www.bee.pl/10-praktycznych-porad-jak-zrobic-pranie-a-1094.html?fbclid=IwAR3YewTe0NVOBfMySKbs8H305WcH3ygFrubxIhq9-13JrzxmWGNT_hKFXso
Tu środki do prania w dobrych cenach. Ale też artykuł z 10 poradami jak dobrze przygotować pranie i jak je wykonać. Warto przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mietowka
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, gdy mnie był potrzebny odkurzacz centralny to zdecydowałam się skorzystać z oferty firmy venton.eu Polecił mi ich mój znajomy i muszę przyznać, to prawdziwi specjaliści w tym zakresie. Dajcie znać, co o nich uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fajnadziewczyna
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd mój syn jest na świecie, zdecydowanie bardziej przykładam się do sprzątania, nigdy wcześniej nie było to moją mocną stroną. Niestety z małym dzieckiem jest to syzyfowa praca i warto sobie ten proces usprawniać, a do tego potrzebne są dodatkowe sprzęty. Tego typu rzeczy możecie znaleźć w sklepie Karcehra (który sprzedaje też na allegro) https://karcherstore.zasadaauto.pl/ Dzięki niektórym urządzeniom taki jak odkurzacz czy myjka do okien sprzątanie stało się dużo łatwiejsze i zdecydowanie szybsze. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 25 Lip 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utrzymanie czystości w firmie w której ciągle są klienci i na butach przynoszą różne zanieczyszczenia nie jest prostym zadaniem. Ale trafiłem na taki sklep tu https://esilver.eu/
To bardzo dobrze zaopatrzony sklep w którym znajduje się sprzet do sprzątania, a też środki czystości, dezynfekcji. Muszę skonsultować się z paniami sprzątającymi i razem przygotujemy zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BubleTea1
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 1725

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć a czy ktoś z was może słyszał o czyszczeniu piaskiem? ? Zastanawiam się czy potrzebne są do tego jakieś bardziej skomplikowane zasady bezpieczeństwa, czy samo posiadanie sprzętu oraz kombinezonu wystarczy https://jaw.pl/2020/10/do-czego-mozna-uzyc-maszyny-do-piaskowania/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Minki
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy wybór odkurzaczy znajdziecie tutaj https://loveair.pl/odkurzacze - mi się szczególnie podobają odkurzacze-roboty i bardzo bym chciał taki mieć. Który byście polecili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BubleTea1
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 1725

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To podpowiedzcie, co robicie z niechcianymi książkami. Z pewnością macie w swoich zbiorach pozycje, które jedynie kurzą się na półkach. Ja mam ich całkiem sporo, ale nie potrafię po prostu wyrzucić na śmietnik. Pomyślałam o skorzystaniu z oferty https://blackbooks.pl/content/18-skup-ksiazek-tczew . Może ktoś z Was sprzedawał tak swoje książki? Warto? Czy szkoda zachodu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
error
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 27 Sty 2023
Posty: 30

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie i utrzymanie czystości w zakładach pracy, w służbie zdrowia, biurach, placówkach oświatowych czy szeroko pojętej gastronomii jest dużo łatwiejsze dzięki ofercie firmy Eko Higiena. Zapewniają oni kompleksowe rozwiązania higieniczne dla praktycznie każdego sektora naszej gospodarki. Mają świetnych i profesjonalnych doradców, którzy bardzo chętnie pomagają w dobraniu odpowiednich systemów dostosowanych do potrzeb każdego klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia.dereszowska
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 76

PostWysłany: Pią Maj 12, 2023 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma https://sprzataniewejherowo.pl/ zawsze dostarcza mi najlepszej jakości usługi sprzątania. Są punktualni i dokładni, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie lubię czekać. Ich ceny są również bardzo rozsądne, co oznacza, że mogę sobie pozwolić na regularne korzystanie z ich usług bez obaw o koszty. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka niezawodnych usług sprzątających.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 12, 2023 08:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Problemy, dylematy,trudne pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group