Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aborcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Problemy, dylematy,trudne pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dokonując aborcji zabijasz to dziecko, nie dajesz mu szans na życie. To zalegalizujmy teraz aborcje i dziewczyna, która zajdzie w niechcianą ciążę będzie mogła sobie ją usunąc, jak gdyby nigdy nic i bez żadnych konsekwencji. A to przecież jest LUDZKA ISTOTA. Tak samo jakbyś wyszła sobie na ulicę i zabiła kogoś bo ci przeszkadza. Aborcja to nic innego jak zabójstwo!!! Skoro jest kara za zabójstwo to czemu nie powinno być kary za aborcje?
Ps Nie zwalam winy tylko na kobiety, bo faceci też nie są bez grzechu. Jeśli kobieta zgodzi się na aborcję, to chyba nie mamy wątpliwości że jest winna prawda?
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Sro Sty 10, 2007 18:01    Temat postu:

Powrót do góry
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiu tak to Istota Ludzka, ale nie można życia rozpatrywać w kategoriach czarne białe. Jest wiele odcieni szarości i decyzja o aborcji w żadnym przypadku nie jest taka sama, na podjecie takiej decyzji ma wpływ wiele rzeczy. Według mnie to indywidualna kwestia każdej kobiety i jej partnera to ich sumienie nie Twoje, ani nie moje. Nawet Ty z Asią dopuszczacie przynajmniej myśl, że aborcja może być zastosowana, gdy ciąża jest wynikiem gwałtu ( a przecież to tak samo Istota Ludzka fakt, że poczęta w wyniku przemocy nie umniejsza jej człowieczeństwa ) czyli dopuszczacie jakiś odcień szarości. Ja w przeciwieństwie do was widzę jeszcze wiele innych przypadków, dla których ten czyn powinien być dozwolony i raczej żadne z nas decyzji nie zmieni. Ale trzeba przyznać, że konwersacja była ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najciekawsze jest tylko to, że najwięcej zwolenników aborcja ma wśród tych, którzy się urodzili...
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzrodzy Panowie nigdy nigdy nie zrozumiecie tego co się dzieje w kobiecie.Gdybyać i debatowac może każdy ale to kobieta nosi to brzemię(mówię o przypadkach wymienionych powyżej).Zgadzam sie istota ludzka ma prawo żyć ale tak jak pisałam nie wiem jaką decyzję bym podjeła jakby mnie to spotkało.Dano nam rozum i wolną wolę .Nie zacieśniajmy sie w poglądach bo życie niestety wszytsko weryfikuje
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wolną wolę dostaliśmy nie wiem po co?? Tylko z tego same wojny, ból i cierpienie wielu ludzi. Niby jesteśmy tacy mądrzy...a zarazem tacy głupi! Ech, szkoda pisać nawet Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wolna wola jest po to by można samemu decydować o sobie swoim zyciu, podejmować decyzję.Jak się wykorzysta tą wolną wole sprawa każdego z osobna.Wszytsko co złe ma swoje przyczny , mądrzy jesteśmy ale bardzo słabi i można nami manipulować i w tym lezy problem
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pijawka_$
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 117

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za legalna i wykonywana w ludzkich warunkach aborcja Shock przez tyle lat aborcja jest wykonywana i bedzie wykonywana nawet jak beda za nia wyciagane wielkie sankcje
drogie PANIE Angel juz byla kiedys "seksmisja" i dobrze za Albercik i Maksiu wzieli sprawe w swoje rece Smile
_________________
Można patrzeć bez końca na: - Ogien, wodę i parkującą kobietę... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Marto o co Ci chodzi. Ale zacytuję teraz fragment postu pijawki (no może nie aż tak doslownie Wink ) "problem jest zbyt daleko idący żeby go rozwiązac w kilku postach". I tyle, chyba niezle podsumowanie mi wyszło Very Happy
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja się zgadzam z wami bezsprzecznie.Nasze gadanie, dyskusje na nic tutaj, to jest złożone, bo każdy przypadek jest inny
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem kontrowersyjny wywolujacy rozne uczucia i jak wielu ludzi na forum tak wiele bedzie opini,ale mysle ze dobrze jest poruszac takie tematy.Marto wlasnie od tego jest forum zeby dyskutowac !tak naprawde to w wiekszsci tematow tutaj poruszanych nie potrzebne sa nasze dyskusje bo nie mamy na nie wplywu, ale przeciez kazdy musi sobie jakos ten czas zajac a i wymiana pogladow sie przyjade zeby "poznac"rozmowce
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co piszesz Asiu to w 100% prawda. Ale aż tak oczywista, że niepotrzeba tego tłumaczyć forumowiczom. Każdy wie po co są takie fora Very Happy Pozdrowionka i życze ładnej pogody Exclamation Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 02:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed zawstydziles mnie pawelku nie pomyslalam ze to az tak oczywiste haha pogoda sie przyda juz jutro w Polsce Very Happy Very Happy Very Happy sniegu zamowilabym najwiecej bo coz to za widok gor bez sniegu zima Sad pozdrawiam
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Pawłem i chyba nie do końca Asiu zrozumiałaś moją wypowiedź, ale trudno::::Smile)))
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"mylic sie jest rzecza ludzka a wybaczac Boska" Very Happy Very Happy "kazde oko inna widzi twarz,kazde ucho inny slyszy spiew,a serce gdy wejzec gleboko ukaze wlasne sromote i gniew"(chyba to tak bylo)moze poprostu zrozumialam to tak jak chcialam zrozumiec??ale mysle ze wiem o co ci chodzilo Marto,.....
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dobrze:)))
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 23, 2007 11:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Problemy, dylematy,trudne pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group