Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sanmochód nowy czy używany?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Nowości auto-moto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DominikaVV
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 28

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 20:10    Temat postu: Sanmochód nowy czy używany? Odpowiedz z cytatem

No własnie... Na jakie auto waszym zdaniem lepiej odłożyć pieniądze. Na samochód z salonu czy może taki 3-4 letni. Może ten drugi w podobnym budżecie będzie z ciut wyższej półki? Co o tym sądzicie?
Jeśli chodzi o auto nowe, to ja proponuję takie - https://www.dacia.pl/samochody/lodgy.html. Cenowo dość atrakcyjnie. Jakie auto używane zamiast tego byście proponowali? A może jakieś inne nowe jako punkt odniesienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 22, 2020 20:10    Temat postu:

Powrót do góry
Hexx
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lip 28, 2020 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy dla kogo ten samochód i z jakim stażem jeżdżenia.
_________________________________________
ginekolog Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja44
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dotyczy Cię właśnie ów problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mojej oceny - http://centrumpoleasingowe.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vlemir
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze opcją jest także wypożyczanie samochodu, kiedy jest taka potrzeba - tutaj mogę polecić Comfort Car https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-trojmiasto/ mają bardzo dobrą ofertę, wygodną usługę zamawiania auta w dowolne miejsce, świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sokół
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem się z wami podzielić ciekawą informacją, którą mi znajomy niedawno podesłał. On miał pecha i miał konkretną stłuczkę, ale okazało sie, że może wynając samochód zastępczy i koszty pokryć z OC sprawcy. Tutaj https://zastepczy.org/tu/link4-samochod-zastepczy-z-oc/ jest więcej info na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzejek91
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nowy samochód to fanaberia i powinno się raczej kupować używane samochody. W szczególności, że w internecie można znaleźć sporo samochodów w naprawdę dobrym stanie. Dla przykładu Volvo XC 90 Poznań .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolka
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 43

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 06:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też stoję przed tym dylematem i zastanawiam się czy wybrać nowe auta z salonu, czy jednak używane już kilka lat. Z jednej strony takie auto z salonu ma przynajmniej pięć lat gwarancji i przez ten okres czasu nie muszę się niczym martwić, a z drugiej używane będzie o niebo tańsze, ale za to możliwe, że często trzeba będzie w nim coś naprawiać. Miałam już jedno auto z komisu i przez rok nic się nie działo, a potem jak jedna rzecz zaczęła się psuć, to potem wszystko, no i tak przez trzy kolejne lata, aż w końcu przyszedł na nie czas. Nie chcę brać za dużego kredytu też na auto i nie wiem jak będzie potem z jego spłatą, dlatego zaczęłam zastanawiać się nad leasingiem. Tutaj https://mauto.pl/ już spojrzałam sobie na kilkanaście ofert i ceny są dość atrakcyjne. Poza tym jak auto mi się nie spodoba to w końcu nie będę musiała się na nie decydować, tylko po zakończeniu umowy wziąć nowe w leasing.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udine
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam samochodu na co dzień i kiedy jest potrzeba, żeby mieć taki środek transportu, to decyduję się na wynajem długoterminowy od https://carly.pl/ - bo ich oferta jest naprawdę najlepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz Bąk
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 56

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 15:16    Temat postu: auto Odpowiedz z cytatem

Mazda CX-3 używany, warto się tym autem zainteresować i zwrócić na nie uwagę. To auto spełniało wszelkie moje wymagania dotyczące posiadanego samochodu. Jest to auto bardzo oszczędne i warte polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szantarka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 80

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super auta macie w ofercie https://www.auto-mobil.pl/ gdzie profesjonalnie zajmuja się sprzedażą i doradztwem w sprawie aut. Sama wybrałam Alfe Romeo i jestem bardzo szczęśliwa z tego wyboru. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz Bąk
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 56

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej myślę że samochód używany to dobry sposób na ominięcie spadku wartości auta. Ja kupiłem Renault Kadjar używany i jestem mega z niego zadowolony. Nie wydałem dużej kwoty wię tym bardziej mogę się cieszyć z tego samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fajnadziewczyna
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 68

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 05:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy jakie masz wymagania i oczekiwania co do samochodu. Ja swoje używane auto kupowałam u dealera samochodowego Dukiewicz
i jestem niezmiernie zadowolona. W takich punktach masz pewność, że wszystkie używane auta, które oferują są gruntownie sprawdzone, a Ty nie kupujesz kota w worku. Dodatkowo mieli bardzo atrakcyjną ofertę finansowania na, którą też się zdecydowałam, także w ogóle super, polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anka90
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam kupić samochód rodzinny, ale zdecydowałam się zostawić mojego starego Forda. Zmieniłam jednak nasz drugi samochód, na bardziej miejski, żeby szybciej i sprawniej poruszać się po mieście. Kupiłam Używany Nissan Cube Samochód spisuje się bardzo dobrze. Mogę Wam polecić zakup tego auta, gdyż nawet mój mąż jest zadowolony z jakości jazdy i przyspieszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luka
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 12, 2021 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli używany, to trzeba go dokładnie sprawdzić, można wziąć na przegląd albo zlecić diagnostykę. Tutaj mogę polecić serwis Maxi Mobil z Warszawy https://maximobil.pl/oferta/diagnostyka-samochodowa/ - robią najlepszą diagnostykę komputerową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urszula58
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 26 Cze 2021
Posty: 55

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 17:12    Temat postu: samochód Odpowiedz z cytatem

Posiadacie samochód to zobaczcie tu https://superpolisa.pl/faq/jak-sprawdzic-oc-samochodu/ Ten artykuł wyjaśnia kilka ważnych zagadnień, gdy przydaży się nam kolizja drogowa. Dowiecie się np jak sprawdzić ubezpieczenie sprawcy wypadku itp. To bardzo dobrze opracowana strona internetowa z ciekawymi artykułami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 18, 2021 17:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Nowości auto-moto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group