Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kordoba
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 06:50    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
czy ktoś z Was szuka może jakiegoś miejsca na wakacje w tym roku? Jeśli tak, to mogę Wam polecić bardzo fajny Hotel Zalewski. Jest to hotel nad morzem, a dokładniej w urokliwej miejscowości nad Bałtykiem Mrzeżyno Wink Jest tam strefa Wellness, basen, a także bardzo dobra restauracja Wink Pokoje są duże i komfortowe, więc na pewno będziecie zadowoleni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 22, 2021 06:50    Temat postu:

Powrót do góry
Barttt
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PostWysłany: Sob Lip 03, 2021 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego warto się dobrze zastanowić nad tym, gdzie konkretnie chcielibyście się wybrać z Waszą drugą połówką na wakacje. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://hthouseboats.com/domek-na-wodzie-ht5-z-jacuzzi-kominkiem-i-motorowka/ i sprawdzili, w jaki sposób taki ośrodek mógłby idealnie sprawdzić się dla Was. Myślę, że domek z kominkiem dla dwojga w takim miejscu będą czymś naprawdę wyjątkowym, dlatego też powinniście podejść do tego tematu na poważnie.
Powrót do góry
Fajnadziewczyna
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z partnerem co roku spędzamy wakacje nad polskim morzem, problem zaczął się odkąd mamy psa. Nie spodziewaliśmy się, że wakacje z psem, będą wymagały tyle załatwiania. Mało, który ośrodek w Polsce podchodzi do tej sprawy normalnie. W końcu się jednak udało i znaleźliśmy piękne urokliwe domki w Mielnie, sami zerknijcie https://herbalsglamping.eu/dla-psow. Są one wyposażone w różnego rodzaju akcesoria dla psa i zabawki. Polecamy to miejsce!
Powrót do góry
Tuba
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałam już co to wakacje...
Powrót do góry
Kugel
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę gdzieś wyjechać w końcu
Powrót do góry
Wey
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sporo podróżujecie, to myślę, że na pewno spodoba się wam oferta tego sklepu https://evertrek.pl - znajdziecie tam m.in. świetne buty trekkingowe, plecaki w góry, kubki termiczne.
Powrót do góry
Jolka
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w temacie wakacji, nie mogę was nie zapytać, co znajduje się w waszej wakacyjnej kosmetyczce? Muszę wam przyznać, że sama w tym roku zrobiłam lekkie zmiany w swojej kosmetyczce. Pomogły mi w tym informacje zawarte w tym https://www.ezebra.pl/pl/blog/wakacyjna-kosmetyczka-co-warto-ze-soba-zabrac-1624888140.html wpisie. Pasta z aktywnym węglem to moje odkrycie tego roku. Szkoda, że tak późno dowiedziałam się o tym rozwiązaniu. Polecam sprawdzić, jeżeli jeszcze nie mieliście takiej okazji.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 30, 2021 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: