| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Czy jesteś za tym ,żeby opublikować na forum listę osób z ostrzeżeniami, |
| Tak |
|
56% |
[ 9 ] |
| Nie |
|
18% |
[ 3 ] |
| Jest mi to obojętne |
|
25% |
[ 4 ] |
|
| Wszystkich Głosów : 16 |
|
| Autor |
Wiadomość |
Pijawka_$ Wtajemniczony


Dołączył: 28 Paź 2006 Posty: 117
|
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 18:52 Temat postu: |
|
|
do pana Administratora
Jezeli nie podobaloby mi sie tutaj to nie odwiedzalbym TWOJEGO forum i nie pisalbym zadnych postow a jezeli chodzi o wulgaryzmy to dodaja one tylko dramaturgi wypowiedzi i moim skromnym zdaniem odpowiednio zastosowane pasuja
ps. uwagi na prywatnej wiadomosci ? mam na to odpowiedz(zagadke) co powiedzial waz do weza? s.......... _________________ Można patrzeć bez końca na: - Ogien, wodę i parkującą kobietę...  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 18:52 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 19:33 Temat postu: |
|
|
Sprawę wulgaryzmów uważam za zamkniętą. Jak na razie większośc osób jest za opublikowaniem listy ale czekamy na głosy innych użytkowników _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
krzys!! Moderator


Dołączył: 11 Paź 2006 Posty: 197 Skąd: Kutno
|
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 13:17 Temat postu: |
|
|
ja czekam na tą czarna liste  _________________ krzys  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
ChibiChibi Bywalec

Dołączył: 09 Sty 2007 Posty: 25
|
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 22:44 Temat postu: |
|
|
A komu potrzebna taka lista Przecież każdy wie ile ma warnów A jeśli nie to zawsze może zapytać pana administratora. Jak przeczytałam to pytanie od razu przypomniały mi się pierwsze lata podstawówki, kiedy za złę zachowanie kazali nam na przerwie nosić papierowe ośle uszy Inwencja wychowawczyni nie miała granic... _________________ open your eyes, open your mind |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 16:43 Temat postu: |
|
|
HAHAHAHA dobre Krzyś, znaczy się panie V.I.P/Moderatorze Nie wiem jak żeś Jarzyna namowił na ten tytuł, ale mam nadzieje, że drogo Cię to kosztowało!!  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 09:23 Temat postu: |
|
|
Ja już dostałam ostrzeżenie od ADMINA wiem za co i sie zgadzam.Powinna być taka lista i tyle _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Pijawka_$ Wtajemniczony


Dołączył: 28 Paź 2006 Posty: 117
|
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 22:50 Temat postu: |
|
|
oj marta7 niegrzeczna jestes _________________ Można patrzeć bez końca na: - Ogien, wodę i parkującą kobietę...  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 15:49 Temat postu: |
|
|
Lista będzie dostępna tylko dla administracji forum! Temat zamykam _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 15:49 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|