Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damskie ploteczki - tylko dla kobiet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdzenie, że "kobiety myślą, analizują i cały czas tkwią w tym samym punkcie" jak najbardziej oddaje obraz całej sytuacji. Rzeczywiście powinniśmy więcej działać a mniej analizować i rozważać, ale chyba taka nasza natura Wink Wink a przecież ciężko walczyć z naturą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 19, 2007 12:16    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same najlepiej wiemy jak ciężko:::Smile)choć zawsze sobie powtarzam już niegy więcej teraz będzie inaczej choć sie staram to i tak te myśli są silniejsze ode mnie
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wróciłaś Marto w końcu można uskutecznić damskie ploty Wink A odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie co u mnie. To w sumie bez rewelacji, ale przynajmniej wszystko wyciągnęłam na prostą, czyli cisza i spokój błoga sielanka Wink Tu przynajmniej możemy gadać o wszystkim bez trzymania się jednego tematu Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie właśnie tu nie ma ostrzeżeń.To dobrze ja ciężko pracuje dużo czasu poświęcam Misowi, choć nie jest łatwo.Przeszłość depcze nam po piętach teraźniejszość jest nie lepsza.A jakieś nowe ciekawe osobowosci pojawiły się na forum??
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawszych osób to Wacek Wink Wink no ale jak uzyskał swoje 20 postów do działu erotyki tak zamilkł a szkoda Wink Wink ma ciekawe poczucie humoru. No i wrócił na chwilę mój ulubieniec Pijawka, ale założył dwa tematy i znów zaginął. Reszta to stali bywalcy - dużo osób się dołączą do forum ale nie udziela, nie wiedzieć czemu przecież nikt nikogo tu nie gryzie Confused chyba Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano widzisz szkoda mi tych co się przyłączyli i czytają posty innych a sami amba.Ja się stęskniłam za Pawłem, Jarzynemi tymi których znam osobiście:Smile)Wacek a musze z nim pokonwersować
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No musisz musisz Wink koniecznie, ale pytanie czy się pojawi Question Czytałaś może to co nasi forumowi koledzy piszą w swoim dziale męskie ploteczki - nieźle tam kobietki podsumowują. Jak mi ktoś powie, że faceci nie plotkują to nie uwierzę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne ze plotkują bardziej niż laski,oj iwerz mam przyjaciół wśród tej płci są gorsi.A właśnie ciekawe czy Wacek sie pojawi??

no racja Indii rzuciałam okiem co i jak sie dzieje w konkurencyjnym dziale.Nawiązując do tematu jakie masz sposoby na pobranie nr tel od faceta??hii
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najprostszy z możliwych Wink albo uruchamiam machinę - czyli siatka wywiadowcza wkracza do akcji ( niezawodni są ) Wink albo po prostu zaczynam rozmowę z pomocą kogoś ze znajomych lub sama improwizuje jakąś rozmowę z głównym obiektem a na koniec dążę do wymiany podstawowych informacji o sobie patrz numer telefonu Wink Lepiej jest porozmawiać najpierw bo może się okazać, że wcale nie chcemy numeru telefonu tej osoby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o zgadzam się zresztą ja nie jestem za wyrywna i jak Ktos chce mój nr tel to sie umie o NIego postarać bo sama nie chętnie daję nr tel ludziom raz spotkanym na ulicy
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytałam trochę o wszych babskich ploteczkach Very Happy nie bardzo wiem czy się tu nadaję bo raczej robię to skrycie , a tu wszystko jak by nie patrzeć jest jawne Very Happy Weszłam tu z powodu przynależności do płci Very Happy ale jednak wolę rozmowy mieszane, dlatego proszę nie pomyślcie że was ignoruję. Faceci mają swój jedyny świat- kobiety Wink Nasz jest trochę inny i bardziej zlożony, skupia się też bardziej na samych nas niż na nich- czego oni z całą pewnością nie są w stanie zrozumieć. Wszystko bierze się z naszego życia i trudności które musimy pokonywać. Zazdroszę trochę im tego ich świata, ale z drugiej strony jest fajnie, bo ich umysły krążą tylko wokół nas Laughing a dzięki temu możemy zaspakajać swoje potrzeby Very Happy Tak naprawdę oni muszą płacić za miłość do nas Very Happy ciuchy, kosmetyki, kwiaty, biżuteria itd. Panie górą Very Happy
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to się nie nadajesz Wink Nic się nie martw tym, że faceci to czytają i tak większości rzeczy nie są wstanie ogarnąć w myśleniu kobiet. Zresztą nie należy tego od nich wymagać ja sama mam problemy z zrozumieniem o co mi chodzi, a co dopiero wymagać tego od innych :)Ale zrobisz jak zechcesz ja zapraszam do konwersacji i pewnie Marta zgodzi się ze mną Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

India napisał:
ja sama mam problemy z zrozumieniem o co mi chodzi


Ta część zdania bardzo mi się podoba, bo ja też często siebie nie rozumię Very Happy potrafię się tak zagmatwać, że sama nie wiem o co już chodzi.
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki tak już mają ,może nie wszystkie, ale ja tak mam. Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza czasem nawet śmiesznie jest z tego powodu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem, ale nie zawsze. Potrafię później być na siebie zła.
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group