Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakaz handlu w święta?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 09:45    Temat postu: Zakaz handlu w święta? Odpowiedz z cytatem

Posłowie PiS wytypowali 12 świąt państwowych i kościelnych, które obejmie ustawowy zakaz handlu. Ustawę poprze Samoobrona i LPR
Już wkrótce politycy zabronią sprzedawcom otwierania sklepów w wybrane uroczystości państwowe i kościelne. Zakaz będzie dotyczył nie tylko wielkich supermarketów, ale wszystkich sklepów, również tych małych, osiedlowych.
Co o tym myślicie? Mi jest to obojętne - pracownicy supermarketów będą zadowoleni ale handlowców napewno oburzy ten przepis
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Czw Mar 22, 2007 09:45    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za jaknajbardziej.W Wawie jest klika takich miejsc tzw centrów rozrywki Arkadia, Złote Tarasy, ....roziny z dziećmi spędzają tam wolny czas, a wolny czas według mnie spędza się z rodziną w domu na spacerze a nie szlajając się po sklepach.Nie przesadzajmy czyne są 24 h stacje benzynowe a tak jest wszytsko praktycznie więc jak zapomnisz łuopiej śmietany to ją tam kupisz
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się wydaje, że święto to święto. Nie powinno się w taki dzień jeździć na zakupy, a ludzie pracujący w marketach się wreszcie ucieszą, że będą mogli je spędzić normalnie z rodziną, a nie między pułkami Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Narewsky
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 77
Skąd: Żuromin

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z najbardziej idiotycznych ustaw. Sklepy sklepami ale nawet na piwko ze znajomymi nie wyskoczycie...
_________________
www.houserka.pl www.housemusic.com.pl www.audioriver.pl www.dnb.pl www.independent.pl www.racjonalista.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arcygiel
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 16

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakaz handlu zwłaszcza w niedziele, nie utrudni mi zamawiania prezentów przez internet Smile Zwłaszcza że mam na oku fantastyczną niespodziankę do zrealizowania dla moich dzieci. Na stronie listymikolaja.pl można spersonalizować fantastyczne wideo, w roli głównej z Mikołajem. Wyobraźcie sobie, jak Święty przemawia z niego do dzieci i zwraca się do nich po imieniu. Przecież to będzie niesamowita dla nich frajda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arcygiel
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 16

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to dobrze, że taki zakaz handlu nie dotyczy sklepów internetowych. Mogę sobie w każdej chwili wejść choćby na portal net-pocket i zamawiać do woli wszystko, czego potrzebuję W dodatku na każdych tam zakupach świetnie zaoszczędzę i to nawet do 20%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BubleTea1
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 1725

PostWysłany: Pon Sty 01, 2024 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam strony z wiedzą z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, która dostarczy mi praktyczne informacje i narzędzia pomocne w efektywnym zarządzaniu personelem. Zależy mi również na aktualnych treściach i trendach w dziedzinie HR. Czy ktoś może polecić sprawdzone źródła online? https://hrk.pl/pl/it-contracting co sądzicie o tej stronie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 01, 2024 22:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group