Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damskie ploteczki - tylko dla kobiet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale nie zawsze może być dobrze. Jakaś równowaga musi być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 23:03    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak wogóle Fortuna to nasz Administrator to wymyślił ja nie czytam męskich plotek bo nie chcę, wolę plotkować z laskami.A że jakiś typ poczyta proszę bvardzo jemu czy przy nim powiedziałabym to samo.A że nie rozumiesz sama siebie czasem to normalne,ale wiesz co im bardziej sie bedziesz w tym zagłębiała tym badziej popadniesz w marazm, ja kiedyś byłam taka jak Ty ale życie zweryfikowało mnie mje poglądy i takie tam, nie wolno bać się rozmawiac.Nie zrozum mnie źle ale to co piszesz jest takie ładna, wygłaskane przemyślane a życie brutalni.Zadałaś sobie kiedyś pytanie czemu siebie nie potrafisz zrozumieć??spróbuj sobie na nie odp.
Indii zaleciało nowoscią na forum no nie nowe typy, jest co poczytać i z Kim pogadać
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak Marto jak jednego wieczoru weszłam na forum to nie dowierzałam własnym oczom i zastanawiałam się gdzie mam się wpisać Surprised Ale to dobrze im więcej osób tym więcej różnych poglądów i ciekawsza dyskusja. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz Marto że to co piszę jest ładne , wygłaskane i przemyślane. Dziękuję za te słowa, bo szczerze sama tak nie myślałam Very Happy Jednak chcę Ci powiedzieć, że nie stosuje wyjątkowej formy wtpowiedzi na tym forum. Uczestniczę w kilku forach od bardzo dawna i możesz sama poczytać co piszę. Udawać siebie można miesiąc, góra dwa. W jakimś czasie zabraknie Ci tego własnego ja i pokażesz wreszcie swoje oblicze. To wszystko co piszę to ja- to moje myśli i słowa którymi posługuję się codziennie. Nie potrafie udawać kogoś, kim nie jestem. Przez 8 godz. muszę podejmować różne decyzje- mniejsze , większe. Obracam się w środowisku mieszanym wiekowo, muszę się dostosować do każdej sytuacji jak i dyskusji. Ja nie boję się rozmawiać, tylko nie podejmuję pewnych tematów, które uznaję, że nie powinnam ujawniać. Znam brutalne życie, ale nawet w całym brutaliźmie należy szukać światła. Ja się nigdy nie poddaję. Mogę sie chwilowo załamać, ale zapewniam Cię że szybko się podnoszę. Czy warto na wszystko zadawać sobie pytanie? Może wtedy będzie gorzej jak sobie odpowiem. Może celowo nie chcę sama przed sobą usłyszeć tej odpowiedzi.

Nie wiem czy wystarczającej udzieliłam odpowiedzi, a może poszłam nie w tym kierunku. Może akurat nie o to Ci chodziło Very Happy
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chyba mnie źle zrozumiałas ja nie twierdzę że kłamiesz, że jesteś inna niiż w rzeczywistości z jednej strony moge pozazdroscić takiego podejścia do wielu spraw ale z drugiej intuicja mi podpowiada że taka idealizacja niektócyh rzeczy nie ma sesnu.Nie wolno na pewno bać sie siebie swoich myśli.Ja wychodzę z założenia jeśli cos jest moim słabym punktem to tym bardziej rozmawiam o tym z innymi oczywiscie nie ujawniając tego.Bardzo mi to pomaga bo wtedy ludzie dwa razy bardziej zastanawiają sie co jest moją słabością.
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jednak nie bardzo rozumię dalej o co chodzi. Mówisz- idealizacja niektórych rzeczy? - jakich? W tym sęk , ze ja nie potrafię nic idealizować. Swoje słabości sama pokonuję i faktycznie nie wyjawiam ich. Pamiętaj, gdy odkryją to inni- może stać się bronią przeciwko Tobie.
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz sporo racji Fortuno stwierdzając, że jeśli sie odsłaniamy przed ludźmi powinniśmy liczyć się z tym, że to może być wykorzystane przeciwko nam. Ale kto tu na forum może Ci zaszkodzić my nie wykorzystamy tego bo niby do czego a faceci i tak tego tu nie skomentują bo nie maja tu prawa głosu (co ogólnie jest bardzo dobre - świat idealny faceci bez prawa głosu Very Happy Very Happy miło czasem pomarzyć Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak odczytuje Twoje wypowiedzi tak jakby temat o którym mówisz dążył do ideału tak jak pisąłam godne pozazdroszczenia ja tak nie potrafię mówie to co myślę i tak jak to odczuwam w danym momencie.Tak jak napisałam coś o czym rozmawiasz mając taki dar mozesz tak ubrac w słowa że nikt sie nie domyśli że to Twój słaby punkt a wprost przeciwniwe pomyśli że mocny.I wcale nie musisz sie odsłaniać luźna dyskusja wcale nie oznacza odkrywania swoich słabych stron.
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją wypowiedzią sugerowałam się bardziej realem niż forum.

Przyznam Marto, że zaczynasz mnie zakręcać Very Happy i nie bardzo dalej wiem o co chodzi. O jakim temacie mowa, że dąży do ideału ? kurcze gubię się Very Happy Marto przecież ja uczestniczę w luźnych dyskusjach, bo przynajmniej za takie uważam tematy w tym dziale, mimo iż mają ukierunkowanie. Wypowiadam się zgodnie z moimi odczuciami i punktem widzenia. Powiedziałam, że nie wchodzę w pewne tematy- bo niektóre sprawy pozostawiam dla siebie. I to nie tylko na forum, ale tym bardziej w życiu realnym. Nie wystawiam nawet najlepszych znajomych na bardzo ciężką próbę lojalności Very Happy bo w którymś momencie ona może przegrać.
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie masz racje nie bardzo rozumiesz i zaczynasz zataczać koło
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zataczam koła, tylko proszę abyś mi wytłumaczyła o co chodzi. Zastanawiam się też, czy Ty wiesz Very Happy . Czytałam posty parę razy i dokładnie, nie mam pojęcia Wink Bardzo chcę Ci dać odpowiedź, ale tak zakręcasz że nie wiem nawet na co? Very Happy Dalej nie uzyskałam tej odpowiedzi, czyli to chyba raczej nie idzie po mojej stronie. Czekam na konkrety Wink
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja doskonale wiem o co mi chodzi.Twoje wypowiedzi sa inne niż forumowiczów są strasznie wygłaskane, od poczatku do końca-tego mogę pozazdroscić.przeczytaj to zobaczysz.czasem jak czytam to jak wypoiwedź z gazety, książki.Poprostu Forti nie załapałaś komplementu i drążysz go i drążysz-ot tyle
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fortuna napisał:
Mówisz Marto że to co piszę jest ładne , wygłaskane i przemyślane. Dziękuję za te słowa, bo szczerze sama tak nie myślałam Very Happy Jednak chcę Ci powiedzieć, że nie stosuje wyjątkowej formy wtpowiedzi na tym forum. Uczestniczę w kilku forach od bardzo dawna i możesz sama poczytać co piszę. Udawać siebie można miesiąc, góra dwa. W jakimś czasie zabraknie Ci tego własnego ja i pokażesz wreszcie swoje oblicze. To wszystko co piszę to ja- to moje myśli i słowa którymi posługuję się codziennie. Nie potrafie udawać kogoś, kim nie jestem.




marta7 napisał:
Oj chyba mnie źle zrozumiałas ja nie twierdzę że kłamiesz, że jesteś inna niiż w rzeczywistości z jednej strony moge pozazdroscić takiego podejścia do wielu spraw ale z drugiej intuicja mi podpowiada że taka idealizacja niektócyh rzeczy nie ma sesnu.




fortuna napisał:
To jednak nie bardzo rozumię dalej o co chodzi. Mówisz- idealizacja niektórych rzeczy? - jakich? W tym sęk , ze ja nie potrafię nic idealizować. .




marta7 napisał:
Ja tak odczytuje Twoje wypowiedzi tak jakby temat o którym mówisz dążył do ideału tak jak pisąłam godne pozazdroszczenia ja tak nie potrafię mówie to co myślę i tak jak to odczuwam w danym momencie




fortuna napisał:


Przyznam Marto, że zaczynasz mnie zakręcać Very Happy i nie bardzo dalej wiem o co chodzi. O jakim temacie mowa, że dąży do ideału ?.




marta7 napisał:
W sumie masz racje nie bardzo rozumiesz i zaczynasz zataczać koło



fortuna napisał:
Ja nie zataczam koła, tylko proszę abyś mi wytłumaczyła o co chodzi. Zastanawiam się też, czy Ty wiesz Very Happy . Czytałam posty parę razy i dokładnie, nie mam pojęcia Wink




marta7 napisał:
Ja doskonale wiem o co mi chodzi.Twoje wypowiedzi sa inne niż forumowiczów są strasznie wygłaskane, od poczatku do końca-tego mogę pozazdroscić.przeczytaj to zobaczysz.czasem jak czytam to jak wypoiwedź z gazety, książki.Poprostu Forti nie załapałaś komplementu i drążysz go i drążysz-ot tyle




Wgląda na to, że od samego początku jednak załapałam, a zakręciłaś się Marto Ty . Denerwuje Ciebie to jak sie wypowiadam i trzeba było tak od razu . Nie będę wracała wypowiedzą którą juz pisałam znacznie wcześniej, że mam słowa wygłaskane, bo masz to w przytoczonym cytacie. Czyli wróciłas do początku, a drążyłaś w innym kierunku. W sumie pierwszy raz słyszę że mam wypowiedzi jak z książki Very Happy . Oj Marta- brak mi słów na ten post. Odpowiedz sobie już sama na niego.
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po co cutujesz moje wypowiedzi wystarczy przeczytać post od początku.Tak jak mówiłam nie zrozumiałaś ot tyle, drążysz i drążysz i wymyślasz sobie ,,że mnie cos denerwuje" wiesz to ciekawe że wypowiadasz sie za mnie nie wiedząc co myślę na Twój temat, bo jeśli byś mnie wkurzała nie p[rowadziłabym z Tobą rozmów.Pomyśl o tym
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytaty są po to abyś zobaczyła. Zanim coś napiszesz- zastanów się.

Nie mam zamiaru za nikogo się wypowiadać, tylko jak proszę o wyjaśnienie to należy to zrobić , a nie stosować uniki - bo wtedy można sobie różnie myśleć.

Tym postem kończę tą dyskusję, bo nie ma ona dalszego sensu, ani nic nie wnosi do tematu.
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.


Ostatnio zmieniony przez fortuna dnia Czw Kwi 26, 2007 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group