Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubione jedzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam badana Laughing nie mam Laughing i sądzę że India też go nie ma- to nasze specyficzne procesory Laughing szybko spalamy, a może dlatego że te flaczki wrzucałam do pysia jako węgiel- kto wie Laughing
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sob Maj 19, 2007 12:22    Temat postu:

Powrót do góry
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe może może a może to bedzie jakaś nowoczesna metada którą otrzymz bedziesz sławna (ale oczywiście bedziesz potrzebowała swojego nanagera którym bez żadnych wątpliwości ja zostane) <co>...SmileSmileSmile
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam podobne podejrzenia i aby się go pozbyć zastosowałam kuracje spirytusową codziennie wódka nie ma opcji by przeżył Laughing Laughing Laughing Fortuno odkryłam ostatnio spoko metodę i wcale nie chodzi o to by dużo jeść ( jem normalnie czyli jak zawsze dużo Laughing ) ale ostatnio zaczęłam jeździć na rolkach (o ile to jazdą można nazwać Laughing Laughing Laughing ) i wiesz co w końcu można powiedzieć że mam tyłek Laughing Laughing nareszcie Laughing No i fajnie ukształtowały się łydki i uda. Brzuszek też się pokazał muszę jeszcze coś wymyślić na to żeby mi ręce zgrubiały ale jak znajdę jakieś ćwiczenie na to, to się z Tobą podzielę Wink Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czekam najbardziej na te ręce Laughing . Wszystko inne może być, ale łapki mam jak dzieciaczek Razz cieniutkie jak nitki Razz . Dłonie mam malutkie, więc są fajne, takie miłe Razz tylko ta grubość całej ręki trochę mnie doprowadza do -no nie do kąpleksów, ale jakoś tak mi dziwnie. Kojarzy mi się z grabiami Laughing . Czasem zdarza mi się słyszeć- oj jakie rączki jak u maleńkiej dzidzi Sad oj jaka wtedy jestem zła Razz Wyjątkowo pieszczotliwe- nie? Laughing
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale są i plusy fortunko twoich szczupłych rak nie wiem czy wiesz ale szczupłe rece świadcza o wyrozumiałości i o sympatycznej osobiie...SmileSmileSmile

P.S nie ma to jak wymysleć coś na poczekaniu...SmileSmileSmile pozdrawiam..SmileSmileSmile
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak- pomysły na poczekaniu są najlepsze. Nie ma co Laughing uwielbiam juz swoje niteczki Laughing
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie widzisz jaki ja to zdolniacha jestem i potrafie przywrócić wiare w człowieku czysty "czarodziej" widzisz ja jestem cZARODZIEJEM przez małe "c" a ty jesteś fORTUNĄ przez małe "f" jestesmy do siebie po cześci podobni (tylko ja nie nosze leginsów)...SmileSmileSmileSmile
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe nie dasz mi spokoju z tymi leginsami Very Happy ale znowu zboczyliśmy z tematu. Mowa raczej o przyjemnościach żołądkowych- nie wiem co będzie jak wpadnie tu nasz szef Laughing
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś mnie wspominał więc jestem Wink
Jeśli chodzi o jedzenie to ja równiez miałem problemy z przytyciem - jadłem ile popadnie i nic nie wchodziło. Ale od pewnego czasu zacząłem tyć i teraz muszę zgubić brzuszek Smile Jak widzicie dziewczyny nie macie sie o co martwić - jeszcze zdąrzycie przybrać masę Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja jak byłem malutki to też i byłem okrąglutki teraz już nie jestem... ale wcale sie z tego nie ciesze musze przybrać na wadze i troszke znów zaczac cwiczyć...SmileSmile:Smile
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arcygiel
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwspanialsze jedzenie i najbogatsza kraina bąbelków to warszawska restauracja Bubbles Bar. Ten lokal oczarował mnie dosłownie wszystkim. Wystrojem, życzliwą obsługą, wybornym jedzeniem. A przede wszystkim promocją, która przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Mogłam się napić bez ograniczeń szampana za jedyne 29 zł Smile Tez koniecznie z niej skorzystajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mietowka
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...ulubione jedzenie, jest wiele dań które lubie i sporo by wymieniać. Ale to zależy gdzie jem w jakiej restauracji itd. Najlepszym daniem dla mnie jest WĘDZONY WĘGORZ MAZURSKI Z CHIPSAMI Z BATATA w Restauracji Akademia. Nie wiem czy ktoś tam był, ale polecam, warto się wybrać chociązby na obiad, idealne miejsce też na wieczór we dwoje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kabix179
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 83

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się robić wszystko sama w domu jeżeli chodzi o jedzenie. Nawet zrezygnowałam z kupowania chleba w piekarniach. Robię go sama za pomocą bardzo fajnych akcesoria do pieczenia . Słodkości też robię sama w domu. Bardzo serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozel
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 40

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele fajnych miejsc gdzie można smacznie zjeść. A że należę do osób które lubią poznawać smaki innych dań z różnych stron świata dlatego też szukam takich restauracji gdzie można zjeść coś innego niż tradycyjne dania. Kilka dni temu zostałam zaproszona do restauracji Garo Sushi w Warszawie gdzie jadłam wyśmienite sushi. Jest to restauracja w której zjemy dania kuchni japońskiej która jest niezwykle smaczna i zdrowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barttt
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 196

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę ważna rzecz. Liczy się przede wszystkim to, w jaki sposób będziecie w stanie najskuteczniej zadbać o Wasze zdrowie. Jeśli jedzenie Wam nie służy, to może warto włączyć do diety dodatkowe enzymy? Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://ktomalek.pl/suplementy/enzymy/cs-45/1 i samemu przekonać się, jak dużo dobrego mogą one Wam przynieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 25, 2021 18:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group