Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Doda
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 21:31    Temat postu: Doda Odpowiedz z cytatem

Doda - "Elektroda" rozwodzi się z Radosławem Majdanem. Wiedziałem że długo ze sobą nie wytrzymają Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 21:31    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę was tylko nie o Niej.....widziałam urywek jej programu coś o prawie jazdy, szkoda słów to jest tępa istotka rozwodzi się w końcu coś dorego zrobi
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale trzeba przyznać że śpiewać potrafi - nie to co Mandaryna....
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i spiewać potrafi jarzyn ale i tylko to niech wyjmie katrke zaspiewa co ma zaspiewać ale niech nic nie mówi z głowy niech sie nic nie odzywa bo...aż jej żal wtedy słuchać...
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak Sasza moja koleżanka chodziła z Nia do szkoły Ona podobno jest bardzo inteligenta tylko zgrywa debilną bolndynke-Kto tam ją wie ale dla kasy takiej można no nie
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może na odwrót jest debilna a zgrywa inteligentną to działa w dwie strony wątpie żeby ktoś udawał debila zrozumiał bym jakby ktoś udawał inteligentnego czasem tak jak może w przypadku Dody...
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie słucham jej gadki tylko muzy. I jako piosenkarka moim zdaniem ma talent. A ta jej głupota to chyba jest udawana - wymyśliła sobie taki styl i już
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
yarojarek
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 56

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ona potrafi śpiewacz i ma wygląd!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może macie racje ja sie nie chce sprzeczać bo nigdy z nią nie gadałem sam na sam a więc nie chce nic stwierdzać ale co zaobserwowałem to troche głupia jest ale jarzyn faktycznie śpiewać umie...
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fortuna
V.I.P.
V.I.P.


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 1208

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam jej słuchać i lubię na nią patrzeć. Przyznam, że jest piękną kobietą i wszystko co założy ma wyjątkowy smak. Co do samego zachowania- przydałby się jej psychiatra Very Happy Niszczy tym całą swoją kobiecość i udowadnia sens kawałów o blondynkach Very Happy Z drugiej strony, tak sobie myślę że to jej zachowanie jest w 100% przemyślane i działa jako chwyt reklamowy. Co do rozwodu- a co sądzicie o samym Majdanie Laughing bo ja myślę, że on się więcej zbłaźnił niż ona Very Happy
_________________
Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majdan ma trudny okres - rozwód z żoną oraz problemy sportowe (kara za ubliżenie sędziemu) - ale sam na to zapracował i dobrze mu tak Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narażam się na zbiorowy lincz ale Doda jako piosenkarka i osoba nie imponuje mi w ogóle. Jej rozstaniem z Majdanem też bym się nie przejmowała - jest młoda, podoba sie facetom na pewno znajdzie sobie pocieszyciela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasza-webster
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1366
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Indie> na nic sie nie narażasz a przynajmniej nie u mnie bo ja tez za nią nie przepadam a jej życie prywatne jej ślub i jej rozwód kompletnie mnie nie interesuje co mi do tego...to jej życie i niech robi sobie z nim co chce...SmileSmileSmile
_________________
"Ludzie genialni są podziwiani, bogatym sie zazdrości,potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lans jest w modzie i czy Ktos jej słucha czy nie czy sie interesuje jej życiem czy nie to zna jej uroczy śmiech<arcik>To jest pewnego rodzaju sposób na zainstnienie w mediach świecie show biznesu.Jest inteligenta bardzo zdolna ale to jest przesłonięte jej scenicznym image który jej się chyba pomieszał z rzeczywistościa.Teraz jest jedynie medialną osoba nagrywa coś tam ale czy jej sie uda??
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sniper32
Moderator
Moderator


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 131

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja słysze doda to wemnie dech się zatrzymuje:DMajdana szkoda troche:)
_________________
Wędkarze górą!!
------------------------------------
Pozdrowienia dla wszystkich;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 19:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group