Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy oglądacie seriale?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Jarzyn nie martw się to nie jest tasiemiec Smile Widac że komiksów nie czytujesz bo zorientowałbyś się ze Smallville to nazwa miejscowości w której wychował się Supermen. Czyli w wielkim skrócie to serial o życiu młodego Supermena Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 30, 2006 12:16    Temat postu:

Powrót do góry
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki India za info:)
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale ponieważ autorzy tego serialu, chcieli zrobić coś innego od poprzednich filmów i seriali o Supermenie, nazwali go Tajemnice Smallville Smile
Jeden mój kumpel, fan komiksów o wszystkich superbohaterach nie mogł tego zrozumieć Very Happy Ale aktor grający młodego Supermena mu się podobał, ponoć najbardziej podobny do komiksowego pierwowzoru ze wszystkich aktorów, ktorzy go grali Idea Question
Ale to nie moja opinia, tylko kumpla. Ja się nie znam, poprostu serial mi się podobał i tyle.
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie ma co ukrywac że grający Supermena w tym serialu jest .... super facetem napewno wizualnie Wink i pasuje bardzo mu ta rola Wink
Ja widze że jeszcze troche i z tego serialu zrobimy niedługo oddzielny temat na formu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim faworytem wśród seriali jest M jak Miłość.W końcu całe życie kręci się wokół miłości.hah
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety ja nie miałem tej samej satysfakcji z oglądania tego serialu, gdyż żadna z aktorek odtwarzających głowne role nie są w moim typie Confused Choć obie bardzo ładne Smile A tak na marginesie: Supermen nie zakochał się w dziennikarce Lois Lane, tylko w sąsiadce! Nawet to zmienili, żeby odciąć się od poprzednich wersji. No i ten czarny kolega Clarka... Laughing Laughing
Żartowałem oczywiście, nie jestem przecież rasistą Wink Exclamation Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest własnie fajne w tym serialu że nie jest przewidywalny schematyczny Wink ale jak Ci żadna z aktorek do gustu nie przypadła to nawet nie jestem sobie wstanie wyobrazic jak wygląda dziewczyna w Twoim guście Question Question Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolec
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 455
Skąd: Skaratki

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy serial to Fala Zbrodni mi sie bardzo podoba a najlepszy jest Rapalski i jego wrzuty:-)Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Kasieńka
V.I.P
V.I.P


Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M jak miłość fajny serial Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flisak
Super Moderator
Super Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 336
Skąd: Inverness (Żuromin)

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 03:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seriali w TV z braku czasu nie oglądam (no i póki co mam problem z zamontowanie satelity Sad ), ale z pomocą przychodzi p2p, tak więc najczęściej jak już siądę do komputerka, to kilka odcinków na raz (np. Oficera obejżałem "na dwa razy").
A co do tytułów: Oficer, Kasia i Tomek, Zagubieni, Przyjaciele, 13 Posterunek - to lubiłem i lubię od czasu do czasu objeżećSmile
_________________
== ...gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd... ==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Tek
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio mam na rozkładzie "Rodzinę Soprano" wszystkie 6 sezonów
niesamowity jak dla mnie serial
oraz oglądam również "Prison Break" polecam każdemu nie zawiedziecie się
na deser "Przystanek Alaska"

aha i zapomniałbym "Miasteczko Twin Peaks"
_________________
Co Cię nie zabije to wzmocni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Indi: No przede wszystkim Polka... Wink
A ponieważ każda Polka jest ładna. to już nie ma problemu Idea A jak zapewne wiesz, żadna z aktorek grających w tym serialu nie jest Polką.
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 26, 2006 23:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group