Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co lub kto was najbardziej denerwuje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 24

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj miał urodziny.. to nie wiem, nie znam się na tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 30, 2006 16:52    Temat postu:

Powrót do góry
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee to nie Exclamation To ja też nie wiem co to za znak. W sumie to nie jest najistotniejsze.
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maju twój kolega to Strzelec Smile

Strzelec wielbi ruch i zmiany!
Wciąż jest strasznie zalatany -
Meksyk, Chiny, Rzym, Hawaje,
Tokio, Kaukaz, Himalaje...

Szybko, szybko, byle prędzej!’
Dużo, dużo, byle więcej!
Czemu tak bez przerwy gna?
Jakiś cel w tym chyba ma...
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł teraz to mnie zaintrygowałeś tym tekstem o niezdecydowaniu zodiakalnych wag... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 24

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym strzelcem to strzał w dziesiątkę! Faktycznie ciągle jest w ruchu- Szkocja (swoją drogą cudne miejsce), Irlandia, Francja i znowu jakieś plany.. Tylko to niezdecydowanie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

India napisał:
Paweł teraz to mnie zaintrygowałeś tym tekstem o niezdecydowaniu zodiakalnych wag... Rolling Eyes


Waga chce wieść rajskie życie -
Hulać, spać i jeść obficie!
Nie ma nawet ciut ochoty
Na zmartwienia i kłopoty!

Zanim jakąś myśl wysmaży,
Wszystko dobrze zmierzy, zważy...
Za to potem nie ma mowy,
By tę myśl jej wybić z głowy

India czy to się sprawdza w twoim przypadku Question Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
India
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 364

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarzyn sam możesz ocenic, poznałeś mnie już trochę czy ja jestem taka jak opisałeś Wink No ja tam conajwyżej jedna cechę przez Ciebie wymienioną posiadam no i jeszcze to niezdecydowanie które wymienił Paweł Rolling Eyes Strasznie niezdecydowana jestem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denerwuje mnie dwulicowość ludzka, obnoszenie się kasą.Dręczy mnie także obojętność na krzywdę ludzką, udawane współczucie,chęć pozyskania nowych tematów do plotek.Mogłabym tutaj jeszcze wiele rzeczy wymienić,jest tego cała masa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to Paweł na astrologii sie zna??to co cechyje skorpiona??
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorpion:

Skorpion pamięć ma nie lada,
Przy tym głową nieźle włada,
Ale bywa nieżyczliwy
I okropnie pamiętliwy!

A gdy już do celu zmierza,
Ustępować nie zamierza.
Sieje przy tym straszny zamęt,
Bo ma wielki temperament!
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i wszystko sie zgadza nie chce być inczej charakterek ten skorpionek ma nie lada:)
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie znam na astrologii, tak tylko sobie napisałem. Bo czasem te rzeczy, o których się czyta w charakterystykach znaków zodiaku się potwierdzają w życiu.
Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane wagi Wink Exclamation Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś w tym napewno jest, choć ja jestem tak dziwna że wszytsko mi się sprawdza przepowiednie, horoskopy,,,i takie tam
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a swoje szczęśliwe liczby też masz Question Question
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można powiedziec ze 2 bo całe życie jestem otoczona 2, 2 sie urodziłam, 22 mam imieniny miesiąca 2 ,rok urodzenia zakończony na 2, suma cyfr miesiaca w którym się urodziłam to też 2
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 05, 2006 22:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group