| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
maja Bywalec

Dołączył: 30 Lis 2006 Posty: 24
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 16:52 Temat postu: |
|
|
| wczoraj miał urodziny.. to nie wiem, nie znam się na tym |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 16:52 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 16:57 Temat postu: |
|
|
eee to nie To ja też nie wiem co to za znak. W sumie to nie jest najistotniejsze. _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 18:11 Temat postu: |
|
|
Maju twój kolega to Strzelec
Strzelec wielbi ruch i zmiany!
Wciąż jest strasznie zalatany -
Meksyk, Chiny, Rzym, Hawaje,
Tokio, Kaukaz, Himalaje...
Szybko, szybko, byle prędzej!’
Dużo, dużo, byle więcej!
Czemu tak bez przerwy gna?
Jakiś cel w tym chyba ma... _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
India Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 364
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 18:13 Temat postu: |
|
|
Paweł teraz to mnie zaintrygowałeś tym tekstem o niezdecydowaniu zodiakalnych wag...  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
maja Bywalec

Dołączył: 30 Lis 2006 Posty: 24
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 18:45 Temat postu: |
|
|
| Z tym strzelcem to strzał w dziesiątkę! Faktycznie ciągle jest w ruchu- Szkocja (swoją drogą cudne miejsce), Irlandia, Francja i znowu jakieś plany.. Tylko to niezdecydowanie.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 19:02 Temat postu: |
|
|
| India napisał: | Paweł teraz to mnie zaintrygowałeś tym tekstem o niezdecydowaniu zodiakalnych wag...  |
Waga chce wieść rajskie życie -
Hulać, spać i jeść obficie!
Nie ma nawet ciut ochoty
Na zmartwienia i kłopoty!
Zanim jakąś myśl wysmaży,
Wszystko dobrze zmierzy, zważy...
Za to potem nie ma mowy,
By tę myśl jej wybić z głowy
India czy to się sprawdza w twoim przypadku  _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
India Zawodowiec


Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 364
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 22:44 Temat postu: |
|
|
Jarzyn sam możesz ocenic, poznałeś mnie już trochę czy ja jestem taka jak opisałeś No ja tam conajwyżej jedna cechę przez Ciebie wymienioną posiadam no i jeszcze to niezdecydowanie które wymienił Paweł Strasznie niezdecydowana jestem  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
polly Stały bywalec

Dołączył: 13 Paź 2006 Posty: 83
|
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 23:28 Temat postu: |
|
|
| Denerwuje mnie dwulicowość ludzka, obnoszenie się kasą.Dręczy mnie także obojętność na krzywdę ludzką, udawane współczucie,chęć pozyskania nowych tematów do plotek.Mogłabym tutaj jeszcze wiele rzeczy wymienić,jest tego cała masa. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 10:39 Temat postu: |
|
|
o to Paweł na astrologii sie zna??to co cechyje skorpiona?? _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 12:16 Temat postu: |
|
|
Skorpion:
Skorpion pamięć ma nie lada,
Przy tym głową nieźle włada,
Ale bywa nieżyczliwy
I okropnie pamiętliwy!
A gdy już do celu zmierza,
Ustępować nie zamierza.
Sieje przy tym straszny zamęt,
Bo ma wielki temperament! _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 12:26 Temat postu: |
|
|
no i wszystko sie zgadza nie chce być inczej charakterek ten skorpionek ma nie lada:) _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 19:06 Temat postu: |
|
|
Ja się nie znam na astrologii, tak tylko sobie napisałem. Bo czasem te rzeczy, o których się czyta w charakterystykach znaków zodiaku się potwierdzają w życiu.
Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane wagi  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 15:59 Temat postu: |
|
|
coś w tym napewno jest, choć ja jestem tak dziwna że wszytsko mi się sprawdza przepowiednie, horoskopy,,,i takie tam _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 19:18 Temat postu: |
|
|
a swoje szczęśliwe liczby też masz  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 22:59 Temat postu: |
|
|
można powiedziec ze 2 bo całe życie jestem otoczona 2, 2 sie urodziłam, 22 mam imieniny miesiąca 2 ,rok urodzenia zakończony na 2, suma cyfr miesiaca w którym się urodziłam to też 2 _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 22:59 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|