Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Salsa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolałbym w rytmie twista... Razz
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 01, 2006 19:22    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełku salsa nie nie tylko kubańskie rytmy, to cała mieszanka jazzu, soulu, hip hopu przenajróżniejszych rytmów.Choc twista też lubię ja wogóle lubię tańczyć
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcemy taaaańczyć! Szleństwa jeden rytm! Very Happy
Przetańczyć z Tobą chcę całą noc... Cool
Zatańczysz ze mną jeszcze, raz ostatni raz! Rolling Eyes
itp. itd.
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BO JA TAŃCZYĆ CHCĘ...czy jakoś tak to było....ale z Tobą jedna noc to mało
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wigilia w Salsa Factory była wczoraj.Ciepło, milutko rodzinnie....pokazy zaawansowanych grup były ...niektórzy wiedzą po co mają bioderka....nie przypuszczałam nawet że faceci tak tańczą!!!!!!!!!
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 136
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no no. Widzę, że tancerzy tu można spotkaćWink
Ja też bardzo lubię tańczyć.
No właśnie chyba muszę się wybrać na jakąś imprezę taneczną.
Co niektórzy dzisiaj o tej porze imprezują na weselichu;)
Mam nadzieję, że się dobrze bawiąSmile
_________________
Żyj i daj żyć innym;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo jak masz chęc to zapraszam szukam partnera na kurs salsy P1 od podstaw w partach
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 136
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmmmmmm.......
Bardzo ciekawa propozycja:)
_________________
Żyj i daj żyć innym;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie że ciekawa pomyśl zajecia fajne świetni instruktorzy atmosfera spoko fajne imprezki-zapraszam polecam
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salsa w parach - P1 program kursu
czwartek o 19.00 start: 17 maja
ZSP, ul. Stawki 14 [róg al.Jana Pawła II i ul.Stawki]
prowadzi Maciek i Klaudia ZAPISY
Salsa w parach - P1 program kursu
środa o 20.00 start: 16 maja
PSSiJO, ul. Ogrodowa 16, wejście od ul. Dobrzańskiego
prowadzi Sławek i Gosia ZAPISY

i co Przemo???
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 136
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy tańczyć salsę, będziemy tańczyć salsęSmile
Termin pozostawiam Tobie do wyboru:)
No i jeszcze się dogadamy co do tego;)
_________________
Żyj i daj żyć innym;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne jasne fajnie, że się do tego zapaliłeś!!
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo
Wtajemniczony
Wtajemniczony


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 136
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę zapaliłem od razu zapaliłem;)
_________________
Żyj i daj żyć innym;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariko
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 61
Skąd: Marki

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie salse to wole jesc z moimi tortillami z kurczakiem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my będziemy tańczyć
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 14:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group