| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 19:22 Temat postu: |
|
|
wolałbym w rytmie twista...  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 19:22 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 20:28 Temat postu: |
|
|
Pawełku salsa nie nie tylko kubańskie rytmy, to cała mieszanka jazzu, soulu, hip hopu przenajróżniejszych rytmów.Choc twista też lubię ja wogóle lubię tańczyć _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 22:23 Temat postu: |
|
|
Chcemy taaaańczyć! Szleństwa jeden rytm!
Przetańczyć z Tobą chcę całą noc...
Zatańczysz ze mną jeszcze, raz ostatni raz!
itp. itd. _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 22:32 Temat postu: |
|
|
BO JA TAŃCZYĆ CHCĘ...czy jakoś tak to było....ale z Tobą jedna noc to mało _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 12:33 Temat postu: |
|
|
Wigilia w Salsa Factory była wczoraj.Ciepło, milutko rodzinnie....pokazy zaawansowanych grup były ...niektórzy wiedzą po co mają bioderka....nie przypuszczałam nawet że faceci tak tańczą!!!!!!!!! _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
przemo Wtajemniczony

Dołączył: 29 Mar 2007 Posty: 136 Skąd: Wawa
|
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 21:26 Temat postu: |
|
|
No no no. Widzę, że tancerzy tu można spotkać
Ja też bardzo lubię tańczyć.
No właśnie chyba muszę się wybrać na jakąś imprezę taneczną.
Co niektórzy dzisiaj o tej porze imprezują na weselichu;)
Mam nadzieję, że się dobrze bawią _________________ Żyj i daj żyć innym;) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 13:01 Temat postu: |
|
|
Przemo jak masz chęc to zapraszam szukam partnera na kurs salsy P1 od podstaw w partach _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
przemo Wtajemniczony

Dołączył: 29 Mar 2007 Posty: 136 Skąd: Wawa
|
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 22:41 Temat postu: |
|
|
Hmmmmmmmm.......
Bardzo ciekawa propozycja:) _________________ Żyj i daj żyć innym;) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 07:43 Temat postu: |
|
|
no pewnie że ciekawa pomyśl zajecia fajne świetni instruktorzy atmosfera spoko fajne imprezki-zapraszam polecam _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 13:15 Temat postu: |
|
|
Salsa w parach - P1 program kursu
czwartek o 19.00 start: 17 maja
ZSP, ul. Stawki 14 [róg al.Jana Pawła II i ul.Stawki]
prowadzi Maciek i Klaudia ZAPISY
Salsa w parach - P1 program kursu
środa o 20.00 start: 16 maja
PSSiJO, ul. Ogrodowa 16, wejście od ul. Dobrzańskiego
prowadzi Sławek i Gosia ZAPISY
i co Przemo??? _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
przemo Wtajemniczony

Dołączył: 29 Mar 2007 Posty: 136 Skąd: Wawa
|
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 23:26 Temat postu: |
|
|
Będziemy tańczyć salsę, będziemy tańczyć salsę
Termin pozostawiam Tobie do wyboru:)
No i jeszcze się dogadamy co do tego;) _________________ Żyj i daj żyć innym;) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 07:27 Temat postu: |
|
|
Jasne jasne fajnie, że się do tego zapaliłeś!! _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
przemo Wtajemniczony

Dołączył: 29 Mar 2007 Posty: 136 Skąd: Wawa
|
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 23:07 Temat postu: |
|
|
Troszkę zapaliłem od razu zapaliłem;) _________________ Żyj i daj żyć innym;) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Mariko Stały bywalec


Dołączył: 21 Kwi 2007 Posty: 61 Skąd: Marki
|
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 13:22 Temat postu: |
|
|
zdecydowanie salse to wole jesc z moimi tortillami z kurczakiem  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 14:39 Temat postu: |
|
|
A my będziemy tańczyć _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 14:39 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|