Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aborcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Problemy, dylematy,trudne pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fortuna
V.I.P.
V.I.P.

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam panowie proponuję się trochę podszkolić. Z tego co widzę nie macie pojęcia o czym mówicie. Rozmowa mija się z rozmową Narewskiego i to zdjęcie nie ma nic tu do rozmowy. Odrobina matematyki się kłania. Narewsy mówi o płodzie długości 63mm który waży około 9,5 grama.
Reklama

Wysłany: Pią Gru 21, 2007 21:00    Temat postu:

Powrót do góry
flisak
Super Moderator
Super Moderator

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi w którym momencie mówi o takim a nie innym płodzie i o takiej a nie innej jego długości czy ciężarowi Question Myślę, że matematykę opanowałem dość dobrze za to co niektórzy mają spore braki prawda Question
fortuna
V.I.P.
V.I.P.

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym jednym flisak momencie Very Happy Narewsky wie o czym mówi Very Happy . Nie gotuj się tak z tą matematyką tylko, policz a będziesz wiedział Razz Tu nie chodzi o prawienie złośliwości i nie chodzi o tabliczkę mnozenia czy całki Very Happy

Widzę że nie zrozumiałeś jednak mojego postu Very Happy ale chwali się będziesz moim korepetytorem Very Happy
flisak
Super Moderator
Super Moderator

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpowiadasz precyzyjnie na pytania tylko rzucasz ogólnikami i oczywiście na koniec najłatwiej napisać: widzę, że nie zrozumiałeś mojego postu. I dlaczego to zdjęcie nie ma nic do tematu - uważam, że ma i tak bardzo dużo. Popieracie zabijanie dzieci to przynajmniej miejcie odwagę spojrzeć na swoje ofiary...
Pawełku religia nie ma tu nic do rzeczy - mam mnóstwo znajomych, którzy są innego wyznania niż chrześcijaństwo lub są ateistami, a mimo wszystko są zagorzałymi przeciwnikami aborcji. Nie muszę wierzyć w Boga, żeby wiedzieć że zabijanie bezbronnych jest złe.
fortuna
V.I.P.
V.I.P.

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U-u-u Very Happy ale ostro poszłeś Very Happy uspokój trochę emocje. Każdy ma prawo do własnego zdania a nie narzucania. Odpowiedziałam precyzyjnie i nie rzucałam ogólnikami. Zaproponowałam trochę na ten temat poczytać i nie mam zamiaru ułatwiać Ci sprawy. Zainteresuj się trochę rozwojem jak i czasami gdzie aborcja była dozwolona, zrozumiesz wtedy że to zdjęcie mija się z tematem.

Ty uważasz aborcję za morderstwo a inni maja prawo myśleć inaczej. Mówisz abyśmy spojrzeli na swoje ofiary? Jak już wspomniałam to zdjęcie mija się z tematem i nie ma co podniecać się tym zdjęciem. No tak, jak fajnie działać na podświadomość mordercy i ukazywać mu człowieka prawie ukształtowanego. Pikanteria dozwolona.

Flisak zerknij w swój talerz z obiadem , w kanapki- a co? To zwierze nie. Pozbawione serca, łez , uczuć. Ja wiem że to się nijak ma do aborcji, w końcu człowiek to pan świata i decyduje co można zabijać a co nie. MMMMMMM jaki smaczny masz obiadek, a ile krwi spłynęło, a ile stresu było i walki o życie. Smacznego Very Happy / to tylko jako dodatek nie związany z aborcją inaczej mówiąc- pikanteria na talerzu./

Powiem w dalszym ciągu że Narewsky wie o czym mówi. I jest świadomy tego co mówi. Wie o co mu chodzi i zna temat. Przyznam jednak że jego wypowiedzi są wulgarne i takie spływające. Jednak nie o tym wcześniej pisałam.

Nie myśl flisak że będąc zwolennikiem aborcji, myśli się o niej jak o antykoncepcji. I nie myśl że to jest tyle co splunął.
Narewsky
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flisak inne wyznanie to też religia... chodziło mi bardziej o wpływ naszej największej instytucji jaką jest kościół... dlaczego nie są przeciwni zabijaniu świń i łososi którymi delektują się podczas postu...
co do płodu
http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82%C3%B3d
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł porównujesz świnię do człowieka? Ręce opadają - szanuję twoje zdanie ale zupełnie go nie rozumiem i nie zgadzam sie z nim wcale
Narewsky
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle mnie zrozumiałeś... watek świni był skierowany co do kościoła i chodziło mi o istotę żywą którą świnia też jest... nie jestem za aborcją w 7 miesiącu tylko wtedy gdy płód ma komplikacje lub kobieta jest po gwałcie...
Kościół staje w obronie jakiegokolwiek życia, uczuć, ale co czuje płód?
Po cholerę matka ma narażać własne życie... gdybyś był w związku z kobietą, kochał ją najbardziej na świecie, czy nie podjąłbyś tej decyzji żeby usunąć płód?
Powiedz mi, że zaryzykowałbyś życie ukochanej?
Drugie pytanie... czy chciałbyś żeby urodziło się bardzo chore dziecko i kilka lat walczyło z chorobą, przez którą nie wychodziłoby z domu lub szpitala i zwijało się z bólu?
fortuna
V.I.P.
V.I.P.

PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aborcji można było dokonać tylko do trzeciego m-ca inne działania były karane więzieniem.
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł płód ma komplikacje ale co pozbawisz go szansy życia, a skąd możesz wiedziec że komplikacje miną? Usuwając ciąże odbierasz życie i nadzieję? Przecież medycyna idzie do przodu i w każdej chwili może pojawic sie lekarstwo na chorobę.
Jak juz wcześniej pisałem aborcja to trudny temat i napewno wiele znajdzie sie argumentów za i przeciw
Narewsky
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe zauważyłem Twoją zdolność unikania odpowiedzi na najtrudniejsze pytania ale ok Smile
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł nie unikam odpowiedzi. Przeczytaj sobie całą dyskusję od pierwszego postu - co miałem do powiedzenia w tym temacie to powiedziałem. Ja mam swoje poglądy a ty swoje, ty masz swoje argumenty i ja mam. Może inni użytkownicy też wyrażą swoje zdanie na ten temat?
Narewsky
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Po cholerę matka ma narażać własne życie... gdybyś był w związku z kobietą, kochał ją najbardziej na świecie, czy nie podjąłbyś tej decyzji żeby usunąć płód?
Powiedz mi, że zaryzykowałbyś życie ukochanej? "

o tym pytaniu pisałem Smile
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok już odpowiadam Paweł:
Na chwilę obecną podjąłbym to ryzyko a jak by było w praktyce nie jestem w stanie powiedzieć co bym zrobił i nie chcę wiedzieć. Mam nadzieję że nigdy nie będe musiał dokonywac takiego wyboru bo co innego teoria a co innego pratyka
fortuna
V.I.P.
V.I.P.

PostWysłany: Pon Gru 24, 2007 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to, co innego gadanie /teoria/ a co innego praktyka Razz Nigdy nie wiemy w jakiej znajdziemy się sytuacji, co nas spotka. Jestem mimo wszystko za rozwagą i planowaniem, jednak nie zamykam drogi aborcji, choć tak naprawdę została zamknięta.
Zastanawia mnie jednak głęboko to, że ludzie którzy stoją murem za aborcją, z łatwością sięgają po środki antykoncepcyjne. Czy was nie boli , że zabijacie życie które może być poczęte? Przecież antykoncepcja to też zabijanie. No tak, ale to zabijanie człowiek uznał za stosowne. To człowiek uznaje które zabijanie jest właściwe a które nie, czyli zabawa w Boga.
Reklama

Wysłany: Pon Gru 24, 2007 00:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Problemy, dylematy,trudne pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: