Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boks
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 15:47    Temat postu: Boks Odpowiedz z cytatem

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk mistrzem świata!!!

Krzysztof Włodarczyk został mistrzem świata federacji IBF w kategorii junior ciężkiej. Po 12 rundowym pojedynku pokonał na punkty Amerykanina Cunningana. 2 sędziów orzekło zwycięstwo Polaka, tylko jeden punktował na korzyść Amerykanina (chyba oglądał inną walkę).
Brawo Diablo!!!
Reklama

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 15:47    Temat postu:

Powrót do góry
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 15:49    Temat postu: Gołota wraca na ring! Odpowiedz z cytatem

Andrzej Gołota wraca na ring. 9 marca stoczy walkę z Amerykaninem Mik'em
Mollo
Grand
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nocy z soboty na niedziele będzie walczył w obronie tytułu mistrza świata wagi półciężkiej wersji WBC, Tomasz Adamek z Chadem Dawsonem. Podbił jankeskie serca, bo Amerykanie są zauroczeni jego ostatnimi walkami, które kończyły się krwawą łaźnią i ciężkim nokautem. Podoba im się, że w każdym pojedynku 31-letni pięściarz daje z siebie wszystko - uwielbia się bić, zadaje mnóstwo ciosów i wiele otrzymuje.
W USA doceniają też, że Adamek nie boi się wyzwań najtrudniejszych i ryzyka - idzie do ringu walczyć z kimś takim jak Dawson. To przeciwnik młody, bo 25-letni, ale już doświadczony, niepokonany, głodny sukcesu, utalentowany, silny i szybki. I mańkut na dokładkę, co zawsze stwarza problemy dla praworęcznego. Bo "lewy" pięściarz umie bić się z praworęcznymi, jako że bardzo często spotyka ich w ringu, zaś praworęczny rzadko walczy z mańkutem, więc nie wyrobił sobie nawyków.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 05:15    Temat postu: Adamek stracił mistrzowski pas Odpowiedz z cytatem

Tomasz Adamek stracił tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej federacji WBC. W trzeciej walce w obronie pasa mistrzowskiego Polak doznał pierwszej w karierze porażki, ulegając na punkty niepokonanemu Amerykaninowi Chadowi Dawsonowi. Adamek był wolniejszy, zadawał mniej cisów i przegrał zasłużenie
India
Zawodowiec
Zawodowiec

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przegrał zasłużenie, nie wykorzystał tej jedynej akcji w 10 rundzie nie doprowadził jej do końca i poniósł zasłużona porażkę Confused no cóż oby się poprawił i odzyskał tytuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pudzian69
Super Moderator
Super Moderator

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat obudzilem sie na 10 runde i bylem przekonany ze Adamek wygra ta walke bo go troche tlukl, i jak czytali werdykt to sie zdziwilem i bardzo i poszedlem spac.I to wszystko co chcialem napisac.
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 14:45    Temat postu: Adamek nie rozumiał słów trenera Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie jak trenerzy Adamka dogadywali sie z nim podczas walki:

http://sport.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/adamek-nie-rozumial-slow-trenera,867321,6

Ps. Teraz nie dziwię się dlaczego Polak przegrał Wink
Wacek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze dostal po ryju. maja nadzieje ze pokaze forme sprzed paru miesiecy, no ale...
podobno adamek chce polskiego trenera... pzdr
mr.pawel82
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem te tłumaczenia, TRAGEDIA Exclamation Exclamation Exclamation Lepiej niech Adamek sam się weźmie za naukę angielskiego, bo inaczej nie wróżę mu przyszłości, ewentualnie niech zmieni trenera na Polaka Exclamation
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dariusz "Tiger" Michalczewski zapowiada powrót na ring. Podobno ma sie zmierzyć z Amerykaninem Virgilem Hillem Exclamation Mam nadzieje że dojdzie do tego pojedynku i trzymam kciuki za powrót Tygrysa Very Happy
mr.pawel82
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też slyszalem o jego powrocie, podejrzewam, ze niezłą kasę musza mu proponować, bo on kiedyś powiedział, ze już nie będzie boksował, a tu proszę jak niespodzianka Exclamation
przemo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Bonin dostał bęcki.
jestem w szoku, że ta walka tak szybko sie skończyłaSad
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Gołota, który wróci na ring w czerwcu w Katowicach, napisał na Florydzie list do polskich kibiców:
W ciągu ostatnich miesięcy wiele mówiło się o moim powrocie na ring. Prasa w Polsce wymieniała różne daty, miejsca i domniemanych rywali, z którymi miałbym się zmierzyć. Czasami czytanie tego było zabawne. Zwłaszcza gdy wszyscy wokoło wiedzieli więcej ode mnie. Ale poważnie. Plany rzeczywiście były, chociaż porażka z Lamanem Brewsterem dała mi wiele do myślenia. Zresztą, kto by nie myślał o głośnych 53 sekundach.
Nie zamierzam jednak tego roztrząsać. Każdy pięściarz ma dobre i złe chwile. To po prostu życie. Może to nie był właściwy moment, a może nie wytrzymałem presji. Wokół tamtej walki media zrobiły dużo szumu. Jedni twierdzili, że nie mam już szans, inni, że jestem pewniakiem. Okazało się, że stworzyłem nową jednostkę czasu, bo podobno teraz wszystko przelicza się na 53 sekundy – tak przynajmniej pisano w dowcipach. No i oczywiście nie należy zapominać o „gołotce”....

Kontynuując jednak właściwy temat, wbrew temu, co mówiono i pisano, wracam na ring 9 czerwca. To już pewne i cieszę się z tego. Będzie to moja pierwsza walka po dwuletniej przerwie i trzecia w mojej zawodowej karierze w Polsce. Miło będzie znowu walczyć przed polską publicznością.

Nie ma mnie na konferencji, ale ponieważ poproszono, bym coś napisał, pozwole sobie trochę powspominać. Nie znaczy to, że jestem szczególnie sentymentalny albo ironiczny. To, z kim walczyłem i jaki mam rekord, wie każdy dobry dziennikarz. Piętnaście lat na ringu to szmat czasu. Na sali treningowej spędziłem chyba więcej godzin niż z moją rodziną. Boks po prostu trzeba mieć we krwi, żeby to wytrzymać. Ten sport wymaga wielu wyrzeczeń, ale to potrafi zrozumieć tylko drugi pięściarz. Nikt z zewnątrz nie wie, co czuje bokser, wchodząc na ring, nie wie, co myśli, rozgrzewając się przed walką w szatni. Ja też nie będę próbował Wam tego wytłumaczyć, bo i po co.

Chciałem zakończyć karierę, wcale nie zaprzeczam, że o tym myślałem. Ale nie potrafię odwiesić rękawic. Wciąż czuję niedosyt. Marzyłem o tytule mistrza świata, jak każdy pięściarz. Miałem cztery szansy i nie udało się. Nie zamierzam jednak usuwać się w cień, chociaż po przegranej z Lamonem Brewsterem myślano, że to właśnie zrobię. Przyznaję, chciałem trochę odpocząć, wybrać się na ryby ze znajomymi, spędzić wreszcie więcej czasu z rodziną. Ale trenować nie przestałem, dzieliłem czas między dom, salę bokserską i wypady na narty.

Mam 39 lat, to jeszcze nie czas, bym pożegnał się z ringiem. Chcę stoczyć jeszcze kilka pojedynków. Czy dostanę szansę na mistrzostwo świata.? Nie wiem, to zależy od mojego promotora Dona Kinga. Tak naprawdę nie myślę teraz o tym. Koncentruję się na treningach. To jest teraz najważniejsze. Być w jak najlepszej formie. Chciałem trenować w Chicago w Windy City Gym, u Sama Colona, blisko rodziny. Takie były plany.

Teraz jestem na Florydzie w Vero Beach, z Buddym McGirtem. Strasznie tu gorąco, upał daje się we znaki. Teraz rozumiem, o czym mówił Tomek. Ale nie narzekam. Biegam po plaży, zasuwam w ringu. Buddy jest wymagający, zdecydowany i ma twardą rękę. Takiego trenera potrzebuję. Dobrze się rozumiemy. To ważne, bo bez zrozumienia nie można trenować. Ciężko pracuję. To nie jest tekścik pod publikę. Mam 39 lat, ale trzymam formę. Jazda na nartach bardzo w tym pomaga. Ale przed walką to nie wystarczy. Trzeba naprawdę ostro trenować i ja to robię. Możecie być pewni, że 9 czerwca będę dobrze przygotowany. Chciałem wrócić na ring już w marcu. To miała być walka w Paryżu. Przygotowywałem się do niej od grudnia ubiegłego roku u Sama w Chicago. Niestety mój rywal nie miał ważnego paszportu. Cóż, zdarza się...

9 czerwca będzie inaczej. Wszystko jest już dopięte. Kontrakty podpisane, znam już nazwisko rywala. Będę walczył z Amerykaninem Jeremym Batesem. Trzydziestotrzylatek z dobrym rekordem – 35 walk, 21 zwycięstw, w tym 18 przed czasem. Buddy już opracowuje taktykę. Widział jego walki, ja będę je oglądał w weekend. Jestem dobrej myśli, Buddy też. Wiem, że fani w Polsce czekają na mój powrót. To będzie dobra walka, mogę Wam obiecać.

Dziękuję za wszystkie dowody sympatii, które do mnie docierają. Zapowiada się wspaniałe widowisko bokserskie. Wierzę, że Tomek ponownie zdobędzie mistrzowski tytuł. Chłopak na to zasłużył. Wiem, jak ciężko pracuje. Zmienił kategorię wagową i myślę, że to słuszna decyzja.

Pozwólcie, że na zokończenie podziękuję DON KING PRODUCTIONS za nowe otwarcie w moim życiu zawodowym i 12ROUNDS za zaproszenie i … mnie pozostaje napisać 9 czerwca dobry wstęp, bo następne rozdziały już dla mnie napisali … razem.

Do zobaczenia w Spodku!
Ze sportowymi pozdrowieniami
Andrzej Gołota
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Krzysztof "Diablo" Włodarczyk nie obronił mistrzowskiego pasa i przegrał z Cunningamem na punkty
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas gali w katowickim "Spodku" na zawodowy ring po dwóch latach powrócił Andrzej Gołota i odniósł 39. zwycięstwo w karierze.
Gołota pokonał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut Amerykanina Jeremy'ego Batesa.

W walce wieczoru o mistrzostwo świata federacji IBO w wadze junior ciężkiej (cruiserweight), Tomasz Adamek znokautował w siódmej rundzie panamskiego pięściarza Luisa Pinedę.
Reklama

Wysłany: Nie Cze 10, 2007 19:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: