Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Życzenia Mikołajkowe :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 00:32    Temat postu: Życzenia Mikołajkowe :) Odpowiedz z cytatem

Wszystkim forumowiczom składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Mikołajek Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Sro Gru 06, 2006 00:32    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzenia Mikołajkowe dla Jarzyny, Krzysia, Mariana i Asi, no i oczywiście dla Pana Pawła, który mnie chyba znielubił!!!!pozdrawiam
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: Inverness

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje Martuniu Very Happy ja rowniez skladam tobie i wszystkim odwiedzajacym forum zyczenia z okazji dnia mikolaja dorzucam takze cukierkowo czekoladowe usmiechy i buziaki w policzek.Mam nadzieje zze wszyscy byli grzeczni i znalezli dzis raniutko cos w swoich butach.Ja musze sie pochwalic ze byam grzeczna bo mikolaj dal mi prezzencik Laughing wesolego swietowania
_________________
people don't changed over the night
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu niby miałbym Cię znielubić Question Question Skąd ten pomysł Question Question
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo kazałam Ci pić szampon!!!!!!!
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee, przecież go nie wypiłem, to taka zmyślona historia była Wink
A ja bym chciał z okazji Mikołajek wszystkim forumowiczom życzyć superszybkiego łącza i samych szczęśliwych chwil ze swoimi bliskimi w trakcie nadchodzących świąt!
3majcie się i kochajcie się, życie mamy tylko jedno, nie zmarnujcie go na żal i złośliwości, nie warto!!
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 07, 2006 18:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group