Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damskie ploteczki - tylko dla kobiet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 03:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak na marginesie to wiesz ze od dluzszego czasu uwaznie obserwuje twoje "poczynania"na forum Mariusz smieje sie ze niezle filozoficzne dyskusjie prowadzimy no i komizm sutuacji ja jego obecna dziewczyna i ty Marto....chyba nigdy by nie przypuszczal heheheh pozdrawiam serdecznie do jutra
ps.Moze boi sie bysmy nie zaczely plotkowac o nim hahaha
Reklama

Wysłany: Pon Gru 04, 2006 03:32    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie właśnie moze czas zacząc o Nim plotkować!!!:)wczoraj pomyślałam o tym samym tylko nie byłam pewna czy Ty to Ty, ale jak widzę teraz mam pewność-tym bardziwej mi miło!!!!a czy fiolozofujemy, chyba nie dla mnie takie rozmowy mają sens kiedy moge wymienić myśli z Kimś kto stara sie zrozumieć i nie bopi sie wyrazic własnego zdania.Lepsze takie dyskusje niżeli rozmowy o byle czym.Pozdrawiam
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milo mi,ze tak piszesz mam nadzieje iz w miare uplywu czasu nasze tematy beda jeszcze bardziej konstruktywne i dowiemy sie czegos o sobie na wzajem Laughing napisalam ci kim jestem bo zastanawialam sie czy skojazylas fakty,nie chcialabym jakisch niewyjasnionych Sytuacji.niestety teraz smigam do pracy ale jak wroce napisze jeszcze cos mam nadzieje,ze juz wtedy twoj smutek zniknie Smile pamietaj ze :Every cloud has a silver lining.There is something good in every evil Laughing poZdrawiam Marto..
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skad tu sie wziął Marian!!!!!!!!ADMINISTRATORZE ŻÓŁTA KARTKA!!!!wiesz co przeszło mi przez myśl,ale nie podejmowałam tematu, ja również nie lubię tzw, chorych akcji".Wszytsko jest jasne znamy sie wirtualnie może kiedyś sie poznamy osobiście Kto to wie:)tak naprawdę to niewiele wiem o Tobie, ale myślę że to sie zmini.Dziaij juz po pracy, ciężki dzień....rozluźniłam sie na salsie, moej nowej miłości...Asiu jeśli mogę spytać co robisz w tym zielonym kraju???pozdrawiam

edit by Jarzyn: Nie widzę tu żadnego Mariana. A jeśli się domagasz tak bardzo żółtej kartki to mogę ci ją przydzielić w nagrodę Smile
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co robie w zielonym kraju??powiem tak:rzucilam wszystko co mialam spakowalam walizke i podazylam za miloscia mojego zycia, ktora znalam tak naprawde 3 mies Laughing szalenstwo wiem,ale czasem i tak bywa.Jestem tu juz od lipca pracuje razem z mariuszem w hotelu jako kelnerka gotuje obiadki piore i sprzatam , i to by bylo na tyle moich zajec bo na nic innego nie starczza mi czasu Sad A co do tych zazdrosci to nie masz sie czego obawiac nie lubie kobiet zazdrosnych i sama staram sie taka nie byc.Mam alergie na jedna tylko Mariusza znajoma reszta jaknajbardziej moze spac spokojnie Very Happy a tak powaznie to podstawa kazdego zwiazku musi byc zaufanie,chora zazdrosc niszczy wiez miedzy dwojgiem ludzi a wtedy to nie jest romantyczne tylko smutne Sad moze kiedys uda nam sie spotkac a puki co kontakt wirtualny zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie hehehe.Salsa powiadasz hmhm u mnie niestety zupelnie beztalencie do jakiego kolwiek poruszania a nie daj Boze spiewania hehe pozdrawiam
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło mi również, wiesz z tego co pamiętam to Marian świetnie śpiewai gra:))CIeszy mnie że alergii na mnie nie masz, ulga i dobrze wróży:Smile)uważam dokładnie tak samo, że nie można z nikim niczego tworzyć czy to przyjaźni czy miłości bez zaufania,ale taki maleńki margines jest potrzebny, doza niepewności.Tak serio to podziwiam odwagę, ja chyba bym nie potrafiła rzucić wszytskiego, moze tez i dlatego że za dużo mnie tu trzyma, nie wyobrażam sobie siebie gdzie indziej jeśli chodzi o miejsce zamieszkania i o pracę.Czasem jest ciężko jak rano wstaje i muszę tych parę km doejchać do pracy,ale kocham to miejsce i tych ludzi.Salsa jest dla mnie spełnieniem, spełnieniem marzenia cicho skrywanego(choć wierz mi po pierwszych zajęciach doszłam do wniosku że wogóle nie potrafie tańczyć)daje mi ogromnego powera i dużą satysfakcję.od stycznia będę spełniać kolejne marzenie wybieram sie do studia kolejne tym razem nie związane z moim zawodem tylko takie dla siebie-niech wydział socjologii uważa nadchodzę!!!!!!!pozdrawiam
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie w naszym zwiazku to Mariusz jest to strona uzdolniona muzycznie Smile ja nie wyobrazam sobie powrotu do polski:praca,ludzie sposob zycia w tym zielonym kraju zupelnie mi odpowiadaja.Czasem nadchodzi tesknota za bliskimi,ale co 3 mies odwiedziny chyba w zupelnosci wystarcza bysmy sie nie pozabijali heheh.A tak serio to sama nie wiem ile jeszcze tu bede po smierci taty(2 mies temu)wiele sie zmienilo musze tez pomyslec o mamci ktora samotnie spedza dni i wieczory Crying or Very sad Crying or Very sad nie wiem teraz urlop w polsce a potem sie zobaczy.Mysle jednak ze nie wrocimy wczesniej niz za rok lub 2 wkoncu Mariusz musi uzbierac na ten pierscionek z brylantem,ktory mi obiecal Laughing Ja w przeciwienstwie do niego nie narzekam na swoja prace kontakt z ludzmi ciagle nowe twarze,ktore pytaja o polske to bardzo mile akcenty tego wszystkiego Smile Przyjechalam tu z mysla zarobienia pieniedzy na studia mysle ze po powrocie do polski i ja zaczne cos robic ze swoim zyciem,choc przyznam szczerze ze najchetniej to podbilabym jeden ze szkockich uniwersytetow Very Happy kto wie moze za rok za dwa uda mi sie tego dokonac a teraz smigam do pracy ponownie trzymaj sie cieplo mam nadzieje ze jeszcze napisze dzis Laughing
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie fajne doswiadczenie, przykro mi choć to tylko, bądź aż słowa.Ja nie doświadczyłam śmierci Kogś tak bliksiego.A apropo pracy dzisiaj dostałam wiadomość o podwyżce i dodatku motywacyjnym, jak to nazwał mój kierownik ,,za Warszawę" już On wie co to oznacza.Nie słuchał jak mu mówiłyśmy jak sie tutaj pracuje jacy sa ;udzie.On sobie siedzi w Karkowie i luzik.ALe ostatnio była u nas na miesiać koleżanka z innego oddziału firmy i ....... stres, łzy i temu podobne...dopiero zrozumiał.Pocieszające, daje nadzieję.A na jakie studia chciałbyś Asiu sie wybrać??Ja już mam 5 lat ekonomii za sobą teraz socjologia jak sie wszytsko ułoży.brakuje mi studiowania, moich ludzików i całej tej otoczki!!!!Z moją Anią najbliższa koleżanką ze studiów regularnie sie widujemy,z chłopcami czasem też, ale Oni to inny świat, codziennie imprezy, piwko i takie tam!!!!Masz racje na ten bryylant Marian musi jeszcze pociułać!!!!!!pozdrawiam
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz ja nie chciaalabym isc na studia tylko ze wzgledu na imprezy i ludzi bo to mam i bez studiow.Moi przyjaciele to glownie ludzie konczoncy studia czesto bywalo sie u nich w "odwiedzinach",ale jakos nigdy nie krecilo mnie balowanie do bialego rana,picie bez opamietania i wskakiwanie do lozka pierwszemu lepszemu Confused poprostu chcialabym isc na studia by zrobic cos dla siebie,robic to co lubie i doskonalic wlasne umiejetnosci.A co to by bylo Question Question chcialabym zaczac dziennikarstwo a potem jesli dalabym rade to dodatkowo teologia.Niestety narazie to odlegle marzenia,ale to ode mnie zalezy czy sie spelnia wiec...wszystko przede mna Very Happy gratuluje podwyzki mam nadzieje ze za nia przyjdzie takze dobra atmosfera w pracy bo to chyba tez bardzo wazne.Pozdrawiam i smigam spac Marto
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety moi panowie tak właśnie widzą życie mniej więcej do 26 roku życia.Niestety Panowei tak mają.DLa ,mnie studia były szkołą życia tak naprawdę.Nauczyłam sie dużo choć na początku bardzo sceptycznie do tego podchodziłam, ekonomia nie yła moim marzeniem,ale tak wyszło i odnalazłam sie w przemiotach z marketingu, zarządzania, socjlogia, dyplomacja i takie tam....dużo mi te studia dały.Atmosfera w pracy, tak coś cudnego...z rana podniesiony głos i ,,możesz to dla mnie zrobić"?brakuje oczywiście słowa Proszę!!!!nigdy ich tego nie nauczę.Dziennikartstwo powiadasz, ciekawe.A co Cię ciągnie do takiej właśnie dziedziny????pozdr
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 01:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama nie wiem co mnie ciagnie, moze to ze zawsze lubilam duzo gadac Very Happy Very Happy relacjonowanie zdarzen,obserwacja bycie w centrum tego co sie akurat dzieje,to cos co mnie kreci i dodaj powera Very Happy mysle ze takie wlasnie zycie by mi odpowiadalo.Zawsze moi polonisci powtarzali ze to dla mnie wiec czemu nie Question Question Moja ciocia jest prezenterka,swego czasu bardzo znana w tvp zawsze kiedy opowiadala mi o swojej pracy to chcialam tego sprobowac,to ona mnie zarazila pasja do dziennikarstwa.Teologia to cos co mnie ciekawi zglebianie tajnikow wiary,filozofia i moze wreszcie szansa nauczenia sie laciny klucza do wszystkich jezykow Smile Czeste polemizowanie ze Swiadkami Jehowy uswiadamialo mi j Smile malutko wiem o tym co tak naprawde powinno byc istotne w zyciu kazdego czlowieka.Wlasnie teologia pozwoli mi zarysowac wlasny poglad na sprawe wiary i tak w 100% dokonam swiadomego wyboru...podsumowujac ten kierunek to moje hobby Smile
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trafne podsumowanie.To fakt czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak mało wiemy.Mnie zawsze interesowali ludzie, tak naprawdę to co nakręca ich do działania, co powoduje że są tacy a nie inni.Właśnie zajęcia na uczelni z socjologii otorzyły mi oczy i pozowoliły wiele zrozumieć.Czasem bawie się w przewidywanie, co dany człowiek zrobi w konkretnej sytuacji i mając troche wiedzy z tego zakresu i znając choć trochę ludzi bardzo łatwo można przewidzieć ich zachowanie, a tym samym nimi manipulować(choć to mnie nie kręci).Tak naprawdę to jesteśmy bardzo słabi w pojedynkę i nakręcają nas inni ludzie, choć nie jest to oczywiscie regułą.Takie dyrdymały filozoficzne zawsze mnie fascynowały.bardzo wiele w realizacji mojego hobby pomogło mi czytanie książek no i oczywiscie pozeji, w której nic nie jest jednoznaczne i autor w taki czy inny sposób zmusza nas do myślenia i to jest fajne.Życzę Ci aby udało się zrealizować marzenia, bo z doswiadczenia wiem że się spełniają tylko jednym potrzeba więcej a innym mniej czasu!!!Pozdrawiam
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc ostatnio moje zycie przypomina rozpedzona karuzele ciagle gdzies pedze ,zawsze jest cos do zrobienia nawte nie mam czasu zasiasc do komputera by zrobic cokolwiek. Sad teraz szal na swiateczne prezenty na szczescie ja juz mam to z glowy jeszcze tylko robienie wigilijnej kolacji mnie czeka z moimi znajomymi.No i co najwazniejsze to nawet choinke mamy ubranaj:)utro mariusz zabiera mnie na wycieczke do najwiekszego w Uk oceanarium gladanie rekinow i roznego rodzaju rybek fajna sprawa.OK musze leciec sprzatac i nareszcie relaks:))pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego....
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem tak bywa:) Oceanarium powiadasz tylko uważaj na rekiny ludojady:)to na święta do domu dasz radę pojechać??ja też już prezenty kupiłam zaczynam świętować od czwartku wigilia w pracy w poniedziałek w szkole tańca więc przed tą właściwą jeszcze dwie mnie czekają.Opisz wrażenia po powrocie z wycieczki.Pozdrawiam
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marto chcialam tylko pozdrowic niestety ostatnio nie mam czasu na siedzenie przed kompem praca praca i spanie to ostatnio moje glowne zajecia zaczal sie przed swiateczny szal.Jak tylko bede miala chwilke to napisze tu albo na gg trzymaj sie cieplo i nie zapomij sie usmiechac trzymam kciuki za ciebie mam nadzieje ze wsio bedzie ok.Pozdrawiam
Reklama

Wysłany: Pią Gru 15, 2006 01:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Skocz do: