Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damskie ploteczki - tylko dla kobiet
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 14:25    Temat postu: Damskie ploteczki - tylko dla kobiet Odpowiedz z cytatem

W tym dziale głos zabierają wyłącznie kobiety. Facetom wstęp wzbroniony! Smile
Reklama

Wysłany: Nie Lis 26, 2006 14:25    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe że miejsce do babskich ploteczek założył facet!!!!
Jarzyn
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nic dziwnego Marto bo ten facet to administrator Smile To mój ostatni post w tym dziale. Do dzieła kobietki Smile
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja myślę że tak właśnie będzie kobiety tu mamy nasze 5 minut
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieakawa jestem co bedzie przedmiotem damskich dyskusji uwaznie czytam i czekam z zaciekawieniem......hmhmhm podobno kobietom pomyslow nie brakuje
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno tak,ale chciałabym zauważyć że również jesteś kobietą więc zamisat czytać i czekać sama nawiń jakis temacik Asiu, chętnie się przyłącze!!!!ciekawy test w opisie czy myślisz że to nie możliwe??people don't changed over the night
India
Zawodowiec
Zawodowiec

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta ludzie nie moga się zmienic w jednej chwili takie jest moje osobiste zdanie to złożony proces moga co najwyzej mieć mocne postanowienie, że się zmienią, a to zupełnie coś innego niż same zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myśle że to nie możliwe, nie znam Nikogo, Kto sobie cos postanowi od od zaraz to realizuje.Szczególnie jesli chodzi o zmiany mające podłoże psychoologiczne, nie jest to możłiwe z minuty na minutę.Chyba większość ludzi tak ma że jak już postanowi, że coś w ich życiu jest nie do końca tak jak być powinno, myśli o zmianie,ale zanim ją zrealizuje (o ile wogóle) to musi minąć trochę czasu.Myślę sobie że nie powinno się szybko i drastycznie wprowadzać jakichkolwiek zmian bo pośpiech źle wróży.No i się na filozofowałam:Smile))ale chyba coś w tym jest
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesto zastanawiam sie nad zlozonoscia ludzkiej psychiki,zmian jakie zachodza w czlowieku ,niestety zycie choc krotkie wiele mnie nauczylo szczegolnie(niestety)braku wiary w ludzi.Zawsze sceptycznie podchodzilam do zmian w ludziach-doswiadczenie pokazalo,ze poprostu czlowiek nie moze zmienic samego siebie,moze probowac udoskonalac charakter i pracowac nad wadami,ale gdzies w srodku zawsze zachowa wlasne ja-prawdziwa nature,ktroa ujawni sie w sytuacji kryzysowej.Wiele razy ludzie probowali dowiesc jak bardzo sie zmienili,piekne slowa wazone dokladnie(bo byl czas)powstrzymywanie reakcji-wszystko to jednak brak spontanicznosci.W sytuacji ekstremalnej powrot do wlasnego ja Sad smutne ale takie sa moje doswiadczenia oczywiscie moze ktos zna ludzi ktorzy sie zmienili,ale mimo wszystko wydaje mi sie ze rezerwa do takiego czlowieka zawsze zostaje.BO przeciesz czlowiek juz taki jest,ze dluzej pamieta zlo ktore nam wyzadzono niz dobro Sad pozdrawiam
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu a nie zauważyłaś takiej prostej zależności, że im bardziej człowiek chce udowodnić że sie zmienił, tym bardziej jest to teoretyczne niżeli praktyczne??
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 04:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba mnie nie doceniasz marto,zauwazylam dlatego nie ufam takim ludziom i podchodze do nich z rezerwa.Czasem poprostu nie chce mi sie udowadniac ludziom jak bardzo przeliczaja wlasne mozliwosci a i twarde spadniecie na tylek bardziej boli Laughing
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodziło tutaj o docenianie czy nie docenianie Ciebie nier znam Cie więc nie mam podstaw by to czynić, chodziło mi stricte teoretycznie moja wypowiedź była w formie zapytania a nie stwierdzenia a to zmienia postać rzeczy...a w odp to racja nikomu sie nie chce udowadniać jak bardzo przeliczają sowjke możłiwosci, wydaje mi się że teraz jest tak że nikt nie chce sie wtrącać w życie innych bo jego własne przyspaża mu wystarczajaco dużo wrażeń, moje spostrzeżenie dotycztyło moich obserwacji jedynie...pozdrawiam Asiu
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 05:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok wiem ze nie bylo twoim celem jakiekolwiek wyrazanie opini na moj temat,napisalam poprostu ze zauwazylam taka zaleznosc.Moze powinnam to inaczej ujac ale po 16 godz pracy tylko takie sformuowanie przychodzilo mi na mysl Laughing Dzis w pracy kolejny raz mialam okazjie przekonac sie, jak na codzien, zupelnie niewinny godny wspolczucia "ciaputek"=tak u nas okreslamy hindusow)potarfi w pracy(kiedy jest busy) zmienic sie w krzyczacego machajacego robaka.Co najdziwniejsze mysli,ze takim zachowaniem zmusi mnie do okazania mu szacunku wrr czy ludzie sa naprawde tacy zaslepieni swoja proznoscia??gdzie pryiorytety:ciezka praca,szacunek do innych,kultura osobista w pracy??nie wiem moze ja zyje mitami z odleglych czasow,ale chyba nie na terrorze ma polegac praca z ludzmi??Podobno czasy Stalina sie skonczyly hmhm??pozdrawiam rozniez Marto
ps. mam nadzieje ze poznasz mnie na tyle by wyrobic sobie zdanie przynajmniej o intelektualnej czesci mojej osobowosci :)jesli tylko nie bedziesz zwracala uwagi na interpunkcjie to mam nadzieje nie wypasc blado w twoich oczach heheh
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie Asiu interpunkcja nie jest ważna, ważny jest sens wypowiedzi.chyba tak jest (choć top jest regułą) że im więcej ludzie zarabiają tym większymi egoistami są...akutar w mojej firmie tak jest...Praca, ludzie z którymi się współpracuje wywierają wpływ na nasze samopoczucie i wydajność. Jest ciężko, żeby pracować i godziwie zarabiać czasami nie można być do końca sobą w pracy, tylko trzeba sie uelastycznić i prztystosować...sama muszę się do tego przyznać...jakbym była sobą weszli by mi na głowę, troche egoizmu też jest porządane... jest ogromny stres, ciśnienie wszytsko na już, nie ważne że jest 10 spraw do załatwienia muszą być na już...takie chore czasy...
Asiu w moich oczach nie wypadasz blado!!!!Ja również mam nadzieje na blizsze poznanie.Pozxdraweiam
asiolka
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok masz racje, ze ktos musi trzymac to wszystko silna reka zeby bylo na czas i dobrze zrobione-sama znam ludzi ktorzy maja tedencjie do opierdzielania sie. Smile Wiesz co mnie najbardziej przeraza gdy osoba nic nie prezentujaca soba, kieruje mna,stara sie mnie pouczac doskonale zdajac sobie sprawe ze wiem niektore rzeczy duzo lepiej od niej a i jej praca pozostawia wiele do zyczenia.Szlag mnie trafia gdzy musze robic prace 2 osob(chyba nikt tego nie lubi)i jak taki ktos smie mi zwracac uwage na temat mojej pracy

Question Question nic mnie nie doprowadza tak do szalu jak jego "very good job"na koniec pracy.Czasem sama kieruje praca "grupy" na sniadaniu(nie zbyt wdzieczne zadanie)malo tego ze staram sie dac przyklad i sama pracuje,to jeszcze nigdy nikomu nie rozkazalam Exclamation Exclamation prosze,staram sie cos zasugerowac i slucham rad innych(no chyba ze ktos o kaze sie maksymalnym leniem to potrafie byc zlosnica Laughing )mysle ze to bardzo wazne w pracy z ludzmi.MOj chlopak czesto powtarza ze lubi ze mna pracowac i to chyba najlepszy komplement dla mnie.czlowiek nie zaleznie od sytuacji i chwili zawsze powinien zachowac sie zgodnie z wlasnym systemem wartosci a co najwazzniejsze powinien byc czlowiekiem Exclamation Exclamation ktory nie zapomina co to kultura i higiena pracy Very Happy Chodz wiem tez ze Grudzinski mial racjie piszac i udowadniajac iz "czlowiek jest ludzki tylko w ludzkich warunkach"filozoficznych rozwazan dobiegl koniec zmigam dalej spac milego czytania Marto i inni Laughing
Reklama

Wysłany: Pon Gru 04, 2006 03:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: