Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co chciałbyś dostać w prezencie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za radę Marto!! Wypiłem.. Teraz jak chce coś powiedziec to mi piana z ust leci i ludzie myślą, ze ataku padaczki dostaje, oczywiście za 5 minut przyjeżdża karetka pogotowia no i zaczynam im tlumaczyć, że to nie jest atak padaczki, no ale żeby to zrobić to musze co zrobić??... Oczywiście: otworzyć usta! I wtedy zaraz jest "ooo, znowu atak" itd. itp. No i teraz qrwa jestem "Cichy Bob", bo mowić niemogę, ale za to pisać tak..
Już więcej Cię nie posłucham Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil Exclamation Exclamation
Reklama

Wysłany: Wto Gru 05, 2006 19:43    Temat postu:

Powrót do góry
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawle płukaj dużą ilością wody nie słyszałam żeby szampon był trujący, bo broń nie chciałam Ci krzywdy zrobić.Pisać możesz to mi wystarczy bo i tak rozmowy pozostają nam jedynie wirtualne!!!!!!:Smile))
mr.pawel82
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa rozmowy...wirtualne...Ech, co ja z Tobą mam Wink
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie co Ty ze mną masz Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Razz
mr.pawel82
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W innym temacie napisałem, że Tobie zawsze można na prezent ofiarować nowe kolczyki, Marto Idea Bo tyle ich masz na sobie... Wink
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co Pawełku trafiłeś w moja słabność bo to faktycznie jest najlepszt prezent dla mnie uwielbiam kolczyki, takie do uszy, mam ich......i jeszcze trochę im większe i dziwniejsze tym dla mnie fajniejsze.Na sobie mam zazwyczaj tylko 6
Alexa555
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajowy gadżet na prezent to istotna kwestia. Zastanawiałam się sporo nad wartościowym podarkiem, i w końcu w tym celu wreszcie odszukałam sklep, który, ma atrakcyjne gadżety dla mężczyzn i nie tylko. W owym miejscu można kupić np. chwyt do smartphona, bądź torbę podręczną do samochodu. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych kwotach, i przede wszystkim sprawna finalizacja zamówienia. Serdecznie rekomenduję sklep moto-obroty.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula883
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W chwili obecnej wynalazłam już sobie prezent i po cichu mówię o tym mężowi. Są to narzuty na łóżko, w których jakości się zakochałam. Wykonane są nie jak wszytskie, tylko ze specjalnego sznurka bistorowego w kolorze jaki tylko pragnę. Nawet mogę poprosić o rozmiar, który mi odpowiada. Po prostu marzenie Smile
Powrót do góry
Alexa555
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł na upominek to istotna kwestia. Zastanawiałam się dużo nad rzetelnym upominkiem, i w końcu w tym celu finalnie wypatrzyłam przedsiębiorstwo, które, ma świetne produkty dla mężczyzn i nie tylko. W tym sklepie można kupić np. uchwyt do smartphona, lub torbę podróżną do samochodu. Wszystko to w bardzo niskich kwotach, i ponadto sprawna finalizacja zlecenia. Szczerze rekomenduję przedsiębiorstwo moto-obroty.pl.
Powrót do góry
kabix179
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym dostać farby do malowania, ponieważ jest to moja pasja. Czekam na prezent. mam nadzieję, że mój mąż kupi mi takie o jakie go prosiłam ze sklepu http://www.kropkawkropke.com/pol_m_Farby_Farby-artystyczne_farby-akrylowe-610.html, bo wiem, że są bardzo dobre i trwałe. Trzymajcie kciuki Smile
Powrót do góry
Alexa555
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombowy pomysł na upominek to podstawa. Rozważałam dużo nad estetycznym prezentem, i w końcu w tym celu wreszcie znalazłam przedsiębiorstwo, które, ma świetne rzeczy dla mężczyzn i nie tylko. W owym sklepiku można kupić np. uchwyt do smartphona, bądź torebkę podróżną do samochodu. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych kwotach, i przy okazji szybka realizacja zlecenia. Gorąco polecam firmę moto-obroty.pl.
Powrót do góry
Devil93
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się macbook pro . To najlepszy sprzęt w swojej klasie, ale jak na razie nie stać mnie na jego wykup. Bardzo chciałabym dzięki niemu pracować, bo aktualny komputer już powoli wysiada. Z tego co wiem, ma naprawdę mocne wnętrze i bez problemu poradzi sobie z zadaniami, jakie muszę wykonywać. Może kiedyś uda mi się go dla siebie zamówić, czas pokaże.
Powrót do góry
maga11
Zwykły użytkownik
Zwykły użytkownik

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubi grillować to kup mu palenisko z grillem https://www.tylkostylowe.pl/paleniska-ogrodowe a jak coś tańszego to np. akcesoria do wina https://www.tylkostylowe.pl/akcesoria-do-wina to będzie cos bardziej eleganckiego i neutralnego niż bokserki.
Powrót do góry
Carmel89
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jeżeli chodzi o mnie to nie mam wymagań szczególnych na prezent. Natomiast bardzo lubię zaskakiwać swoich bliski i w tym roku mam już przygotowane coś wyjątkowego. A mianowicie listy od św. Mikołaja https://www.listymikolaja.pl . Na pewno każdy będzie zaskoczony u mnie, a najbardziej dzieci.
Powrót do góry
Alexa555
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym dostać w prezencie możliwość udania się do salonu medycyny estetycznej i zrobić sobie powiększanie ust. Nawet mam taki ulubiony salon http://esteticon.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/powiekszanie-ust-i-modelowanie/. Zobaczymy, czy mąż się zgodzi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 31, 2018 12:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: