| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 23:11 Temat postu: Ulubiony aktor? |
|
|
Wasz ulubiony aktor. Podawajcie swoje typy _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 23:11 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Grand Moderator


Dołączył: 09 Paź 2006 Posty: 152 Skąd: Kiernozia
|
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 20:47 Temat postu: |
|
|
Ulubiony aktor:
Brad Pitt
Vin Diesel
Cezary Pazura _________________ Bansuj nisko, daj falować cyckom!
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 23:02 Temat postu: |
|
|
Ostatnio utkwił mi w pamięci aktor który grał "Drwalusa" w jednym z seriali polsatowskich...
I jeszcze Borys Szyc.
A tak to raczej wolę w kobietach wybierać  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 23:49 Temat postu: |
|
|
Paweł ciekawe dlaczego utkwiła ci postać Drwallusa?  _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
krzys!! Moderator


Dołączył: 11 Paź 2006 Posty: 197 Skąd: Kutno
|
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 00:14 Temat postu: |
|
|
Paweł "Drwalus" jest zajebisty!! Można go teraz zobaczyś w "DZIEŃ, W KTÓRYM PĘKŁO NIEBO" gra główną role Tomka!!
oto pare fotek z planu
 _________________ krzys  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 19:28 Temat postu: |
|
|
No jak byś oglądał to byś wiedzial drogi Jarzynie...  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
flisak Super Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 336 Skąd: Inverness (Żuromin)
|
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 03:17 Temat postu: |
|
|
Za przeogromny talent i kunszt aktorski cenie.. Leonardo DiCaprio - kto widzial "Co gryzie Gilberta Grape'a" wie o czym mowie. _________________ == ...gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd... ==
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 13:38 Temat postu: |
|
|
Di Caprio-...BRZYDAL  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 14:33 Temat postu: |
|
|
Paweł oglądałem ten serial i wiem dobrzez dlaczego lubisz Drwallusa _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
flisak Super Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 336 Skąd: Inverness (Żuromin)
|
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 19:38 Temat postu: |
|
|
Klunej - brzydal  _________________ == ...gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd... ==
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jarzyn Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006 Posty: 2881 Skąd: Centrum
|
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 22:10 Temat postu: |
|
|
Britney - hmm Britney  _________________ Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
polly Stały bywalec

Dołączył: 13 Paź 2006 Posty: 83
|
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 21:02 Temat postu: |
|
|
| Moi ulubieni aktorzy nie należą do najmłodszych, ale wbili mi się w pamięć: Patrick Swayze, Michael Dudikoff, Steven Seagal |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 16:55 Temat postu: |
|
|
Hahaha A ja myślałem, że nie wiesz o co chodzi z drwalusem
Britney też brzydal  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcysia Wizjoner

Dołączył: 24 Paź 2006 Posty: 568 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 22:37 Temat postu: |
|
|
Pawełku aktora , który grał Drwalussa cenię za talent i za wszytsko co razem przeżyliśmy (Pawriszka już wie o czym mówię)życze mu by nie rezygnował i szedł swoją drogą, robił to co kocha i wkładał w to cały czas całego siebie-buziaki PawełkuT.Z krajowych aktorów lubie Maćka KOzłowskiego, z zagraniczych Johna Travoltę (zrobił wrażenie w Kodzie dostępu), Brad Pitt lubie też Jerzego:) _________________ ...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mr.pawel82 Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006 Posty: 936 Skąd: Qtno
|
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 22:57 Temat postu: |
|
|
Jeśli chodzi o Travolte to mogłem się domyślić - w końcu umie tańczyć Salsę  _________________ ..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 22:57 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|