Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubiony aktor?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 23:11    Temat postu: Ulubiony aktor? Odpowiedz z cytatem

Wasz ulubiony aktor. Podawajcie swoje typy
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Pią Lis 03, 2006 23:11    Temat postu:

Powrót do góry
Grand
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 152
Skąd: Kiernozia

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulubiony aktor:
Brad Pitt
Vin Diesel
Cezary Pazura
_________________
Bansuj nisko, daj falować cyckom!


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio utkwił mi w pamięci aktor który grał "Drwalusa" w jednym z seriali polsatowskich...
I jeszcze Borys Szyc.
A tak to raczej wolę w kobietach wybierać Razz Cool Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł ciekawe dlaczego utkwiła ci postać Drwallusa? Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
krzys!!
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 197
Skąd: Kutno

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł "Drwalus" jest zajebisty!! Można go teraz zobaczyś w "DZIEŃ, W KTÓRYM PĘKŁO NIEBO" gra główną role Tomka!!

oto pare fotek z planu Very Happy







_________________
krzys Cool Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak byś oglądał to byś wiedzial drogi Jarzynie... Wink Razz Very Happy Exclamation Exclamation Idea Idea Laughing
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flisak
Super Moderator
Super Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 336
Skąd: Inverness (Żuromin)

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 03:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za przeogromny talent i kunszt aktorski cenie.. Leonardo DiCaprio - kto widzial "Co gryzie Gilberta Grape'a" wie o czym mowie.
_________________
== ...gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd... ==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Di Caprio-...BRZYDAL Exclamation Exclamation Laughing Laughing Wink
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł oglądałem ten serial i wiem dobrzez dlaczego lubisz Drwallusa
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
flisak
Super Moderator
Super Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 336
Skąd: Inverness (Żuromin)

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klunej - brzydal Exclamation Exclamation Exclamation Laughing
_________________
== ...gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd... ==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Britney - hmm Britney Smile
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
polly
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 83

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi ulubieni aktorzy nie należą do najmłodszych, ale wbili mi się w pamięć: Patrick Swayze, Michael Dudikoff, Steven Seagal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha A ja myślałem, że nie wiesz o co chodzi z drwalusem Exclamation Exclamation
Britney też brzydal Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcysia
Wizjoner
Wizjoner


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 568
Skąd: Zakroczym

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełku aktora , który grał Drwalussa cenię za talent i za wszytsko co razem przeżyliśmy (Pawriszka już wie o czym mówię)życze mu by nie rezygnował i szedł swoją drogą, robił to co kocha i wkładał w to cały czas całego siebie-buziaki PawełkuT.Z krajowych aktorów lubie Maćka KOzłowskiego, z zagraniczych Johna Travoltę (zrobił wrażenie w Kodzie dostępu), Brad Pitt lubie też Jerzego:)
_________________
...czasem tak jest, że spotykamy się tak przypadkiem i wiążemy sowje losy na całe długie lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Travolte to mogłem się domyślić - w końcu umie tańczyć Salsę Razz Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 26, 2006 22:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group