Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okna i drzwi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kabix179
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 14:49    Temat postu: Okna i drzwi Odpowiedz z cytatem

Jak ja już sobie coś wymarzę i upatrzę to muszę to mieć i koniec. Pod tym względem jestem bardzo uparta. Jesteśmy na etapie kupna okien i drzwi do naszego nowego domu i znalazłam okna drzwi wrocław . Są takie śliczne, że musimy je kupić. Dodam, że pierwsze kryterium spełnione - wysoka jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 06, 2019 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
Alexa555
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w sieci napotkałam się na informacje w tym temacie na blogu - http://domdekorator.pl .To bardzo wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne interesujące artykuły.
Powrót do góry
Werox111
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam kochani, że wywietrzniki to bardzo dobra rzecz bo dzięki nim doprowadzane jest powietrze do pomieszczeń w ciągły i kontrolowany sposób. My skorzystaliśmy z usług firmy montaż nawiewników okiennych wrocław i jesteśmy bardzo z tego zadowoleni.
Powrót do góry
Barttt
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy czym dzisiaj świat się zmienia, więc warto być tego świadomym. Jeśli zastanawiacie się, na jakie drzwi dzisiaj warto postawić, to ja zdecydowanie mogę Wam polecić smart doors z https://www.smartdoor.pl/ To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu już nie będziecie musieli nosić ze sobą kluczy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 21, 2021 20:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Pogaduchy przy piwku:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: