Forum Cafe u Cafe u "Jarzyna"

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polska Liga Siatkówki - PLS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Siatkówka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ciekawe jest to, ze murowani faworyci do złota, czyli PZU i BOT straciły po secie i to przed własną publicznością Question Przypadek czy jednak oznaka jeszcze nie w pełni dobrej formy Question Już niedługo się okaże??
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 31, 2007 11:00    Temat postu:

Powrót do góry
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała runda zasadnicza:

1. kolejka

Jadar Radom - BOT Skra 0:3 (14:25, 18:25, 24:26)

Delecta Budgoszcz - Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 20:25)

PZU AZS - Mostostal Azoty 3:0 (25:18, 25:21, 25:1Cool

Wkręt-met Domex - Resovia Rzeszów 3:2 (25:21, 24:26, 25:17, 22:25, 15:6)

J.W. Construction - Gwardia 3:2 (25:23, 15:25, 12:25, 25:21, 15:13)


2. kolejka

Mostostal Azoty - Wkręt-met Domex 1:3 (16:25, 22:25, 25:23, 19:25)

Delecta Budgoszcz - PZU AZS 0:3 (19:25, 14:25, 31:33)

Jadar Radom - Gwardia Wrocław 3:1 (25:22, 24:26, 25:23, 25:22)

Resovia Rzeszów - J.W. Construction PW 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)

BOT Skra - Jastrzębski Węgiel 3:2 (24:26, 30:28, 25:15, 18:25, 15:10)


3. kolejka

PZU AZS - BOT Skra 3:1 (25:23, 23:25, 25:23, 34:32)

J.W. Construction - Mostostal Azoty 1:3 (17:25, 25:15, 19:25, 21:25)

Jastrzębski Węgiel - Jadar Radom 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)

Wkręt-Met Domex - Delecta Bydgoszcz 3:0 (25:20, 31:29, 25:22)

Gwardia Wrocław - Resovia Rzeszów 0:3 (14:25, 25:27, 23:25)



4. kolejka

Jadar Radom - Resovia Rzeszów 2:3 (25:22, 22:25, 25:22, 18:25, 13:15)

Mostostal Azoty - Gwardia Wrocław 0:3 (21:25, 22:25, 25:27)

BOT Skra Bełchatów - Wkręt-met Domex Częstochowa 3:1 (28:26, 20:25, 25:23, 27:25)

Delecta Bydgoszcz - J.W. Construction 3:0 (28:26, 26:24, 30:2Cool



5. kolejka

Resovia Rzeszów - Mostostal Azoty 3:2 (21:25, 25:19, 23:25, 25:21, 15:13)

Wkręt-met Domex - Jastrzębski Węgiel 2:3 (23:25, 29:27, 25:21, 23:25, 12:15)

PZU AZS - Jadart Radom 3:0 (25:22, 25:23, 25:14)

J.W. Construction - BOT Skra 1:3 (14:25, 25:20, 17:25, 26:2Cool

Gwardia Wrocław - Delecta Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:19, 12:25, 25:1Cool



6. kolejka

Jastrzębski Węgiel - J.W. Construction 3:0 (25:13, 26:24, 25:19)

Jadar Radom - Mostostal Azoty 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)

Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 23:25, 20:25)

BOT Skra - Gwardia Wrocław 3:0 (25:23, 31:29, 25:19)

PZU AZS - Wkręt-Met Domex 2:3 (25:21, 26:24, 22:25, 21:25, 14:16)



7. kolejka

J.W. Construction - PZU AZS Olsztyn 1:3 (25:22, 21:25, 23:25, 21:25)

Gwardia Wrocław - Jastrzębski Węgiel 0:3 (13:25, 12:25, 16:25)

Wkręt-Met Domex - Jadar Radom 3:1 (25:17, 21:25, 25:16, 25:21)

Resovia Rzeszów - BOT Skra0:3 20:25, 22:25, 20:25)

Mostostal Azoty - Delecta Bydgoszcz 3:1 (25:23, 19:25, 25:23, 25:21)



8. kolejka

Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz 3:2 (19:25, 22:25, 25:22, 25:23, 15:11)

BOT Skra - Mostostal Azoty 3:0 (25:20, 25:20, 26:24)

Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 0:3 (22:25, 21:25, 22:25)

PZU AZS - Gwardia Wrocław 3:0 (25:17, 25:19, 25:17)

Wkręt-met Domex - J.W. Construction 2:3 (25:19, 25:22, 18:25, 22:25, 13:15)



9. kolejka

J.W. Construction - Jadar Radom 3:1 (27:25, 23:25, 25:19, 25:22)

Gwardia Wrocław - Wkręt-met Domex 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)

Resovia Rzeszów - PZU AZS 3:2 (17:25, 25:23, 25:21, 20:25, 15:11)

Delecta Bydgoszcz - BOT Skra 1:3 (23:25; 23:25; 27:25; 27:29)

Mostostal Azoty - Jastrzębski Węgiel 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)



10. kolejka

J.W. Construction - Jadar Radom 3:1 (27:25, 23:25, 25:19, 25:22)

Gwardia Wrocław - Wkręt-met Domex 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)

Resovia Rzeszów - PZU AZS 3:2 (17:25, 25:23, 25:21, 20:25, 15:11)

Delecta Bydgoszcz - BOT Skra 1:3 (23:25; 23:25; 27:25; 27:29)

Mostostal Azoty - PZU AZS 0:3 (18:25, 23:25, 18:23)



11. kolejka

Gwardia Wrocław - Jadar Radom 0:3 (21:25, 14:25, 20:25)

J.W. Construction - Resovia Rzeszów 3:2 (24:26, 21:25, 25:20, 25:21, 15:11)

PZU AZS - Delecta Bydgoszcz 3:0 (25:17, 27:25, 25:20)

Wkręt-Met Domex - Mostostal Azoty 3:1 (25:20, 28:30, 25:19, 25:20)

Jastrzębski Węgiel - BOT Skra - 1:3 (21:25, 24:26, 25:21, 29:31)



12. kolejka

Resovia Rzeszów - Gwardia Wrocław 3:1 (25:18, 20:25, 26:24, 25:13)

Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:22, 18:25, 19:25, 25:20, 15:10)

Skra Bełchatów - PZU AZS 3:0 (25:19, 25:21, 25:21)

Mostostal Azoty - J.W. Construction 2:3 (22:25, 25:21, 22:25, 25:21, 10:15)

Delecta Bydgoszcz - Wkręt-met Domex 25-02 17:00



13. kolejka

PZU AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:23, 25:21, 25:1Cool

EnergiaPro Gwardia Wrocław - Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 1:3 (20:25, 25:22, 19:25, 21:25)

J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa - BKSCH Delecta Bydgoszcz 3:2 (25:22, 25:22, 28:30, 23:25, 15:10)

Asseco Resovia Rzeszów - Jadar Sport Radom 1:3 (25:14, 20:25, 18:25, 22:25)

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - BOT Skra Bełchatów 2:3 (25:21, 23:25, 23:25, 25:22, 17:19)



14. kolejka

BKSCH Delecta Bydgoszcz - EnergiaPro Gwardia Wrocław 3:1 (25:15, 25:18, 22:25, 25:16)

BOT Skra Bełchatów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa 3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:19)

Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:19, 25:21, 25:19)

Jastrzębski Węgiel - Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 2:3 (25:17, 35:33, 16:25, 17:25, 13:15)

Jadar Sport Radom - PZU AZS Olsztyn 2:3 (18:25, 25:23, 23:25, 25:22, 11:15)



15. kolejka

Wkręt-met Domex - PZU AZS 09-03 1:3 (23:25, 25:19, 25:27, 23:25)

Mostostal Azoty - Jadar Radom 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)

Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz 2:3 (25:22, 21:25, 25:21, 16:25, 10:15)

Gwardia Wrocław - BOT Skra 1:3 (25:23, 22:25, 21:25, 22:25)

J.W. Construction - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 23:25, 19:25)



16. kolejka

PZU AZS - J.W. Construction 3:0 (25:21, 25:18, 25:1Cool

Jadar Radom - Wkręt-met Domex 3:1 (17:25, 27:25, 25:23, 25:21)

Jastrzębski Węgiel - Gwardia Wrocław 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)

BOT Skra - Resovia Rzeszów (25:15, 25:15, 29:27)

Delectaa Bydgoszcz - Mostostal Azoty 0:3 (22:25, 19:25, 24:26)



17. kolejka

Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom 3:0 (25:17, 26:24, 25:23)

Mostostal Azoty - BOT Skra 1:3 (25:22, 23:25, 20:25, 21:25)

Resovia Rzeszow - Jastrzębski Węgiel 1:3 (34:32, 21:25, 20:25, 15:25)

Gwardia Wrocław - PZU AZS 0:3 (13:25, 12:25, 20:25)

J.W. Construction - Wkręt-met Domex 2:3 (25:17, 25:23, 20:25, 19:25, 8:15)



18. kolejka

Wkręt-met Domex - Gwardia Wrocław 3:0 (25:23, 25:22, 25:23)

Jadar Radom - J.W. Construction 2:3 (25:23, 22:25, 25:18, 21:25, 12:15)

PZU AZS - Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 20:25, 25:27)

Jastrzębski Węgiel - Mostostal Azoty Azoty 3:1 (23:25, 25:20, 25:16, 26:24)

BOT Skra - Delecta Bydgoszcz 3:1 (25:21, 25:19, 22:25, 25:22)



Aktualna tabela



1.BOT Skra Bełchatów 18 17 1 49 52:15
2.PZU AZS Olsztyn 18 14 4 43 46:18
3.Jastrzębski Węgiel 18 11 7 35 41:26
4.Wkręt-Met Domex AZS 18 11 7 31 43:34
5.Asseco Resovia Rzeszów 18 9 9 28 37:34
6.Mostostal-Azoty 18 7 11 23 29:36
7.Jadar Sport Radom 18 6 12 19 26:43
8.J.W. Construction AZS 18 7 11 17 29:46
9.BKSCH Delecta Bydgoszcz 18 5 13 16 24:43
10.EnergiaPro Gwardia Wrocław 18 3 15 9 16:48
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. 1:3 MOSTOSTAL KĘDZIERZYN-KOŹLE
PZU - AZS OLSZTYN 3:0 JADAR SPORT S.A. RADOM
WKRĘT-MET DOMEX CZĘSTOCHOWA 3:1 ASSECO RESOVIA RZESZÓW
BOT SKRA BEŁCHATÓW 3:1 AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
PZU - AZS OLSZTYN 3:1 JADAR SPORT S.A. RADOM
JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. 3:0 MOSTOSTAL KĘDZIERZYN-KOŹLE
WKRĘT-MET DOMEX CZĘSTOCHOWA 3:0 ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW
BOT SKRA BEŁCHATÓW 3:0 AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszym półfinalistą został BOT Bełchatów Exclamation Wygrali w Warszawie z Politechniką 3:1 i są już w pólfilnale, całą rywalizację wygrali 3:0. Może dziś dołączy do nich Częstochowa, pod warunkiem, ze wygra dziś w Rzeszowie Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było do przewidzenia że Skra wygra gładko z Politechniką. Częstochowa też moim zdaniem awansuje dalej
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aseco Resozia Rzeszów - AZS Wkręt-Met Domex Częstochowa 2:3
AWANS: Częstochowa

No to mamy już drugiego półfinalistę Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typuje pozostałych półfinalistów: Pzu Olsztyn i Mostostal
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jednego już trafiłes, bo PZU wygrało 3:1 z Jadarem Radom i już jest w półfinale, z kolei Mostostal wygrał z Jastrzębiem i w ich rywalizacji jest 2:1 dla Mostostalu, a następny mecz w Kędzierzynie, czyli mają duże szanse na awans do półfinału Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą skończyłem oglądac mecz Mostostalu z Jastrzębiem, ale była sieczka Exclamation Exclamation
Jastrzębie wygrało 3:2, a mecz zakończył asem serwisowym Kadziewicz, który kilka chwil wcześniej rzucając się poza boisko wybronił piłkę, z której Jastrzębie zrobiło kontre i zdobyło punkt Exclamation tym samym chyba zapewnił sobie tytuł zawodnika meczu Exclamation Ale emocje były niesamowite, niby to dopiero ćwierćfinał, ale czuło się adrenalinę jak w finale Idea Exclamation
A więc w rywalizacji Mostostal-Jastrzębie mamy 2:2 i następny mecz w Jastrzebiu.[/url]
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde nie widziałem tego meczu
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie na środku siatki górą byli środkowi Mostostalu, Pliński w ogóle sobie nie radził, aż momentami przecierałem oczy ze zdziwienia, bo po 3 akcje pod rząd krótkie grali, Pliński albo sie dał zablokować, albo wyblokiem i obroną podbili jego atak. Kadziewicz grał na Nowaka i moim zdaniem ich rywalizacja wyszła na remis przy czym Nowak co drugą zagrywkę posyłał w aut, a Kadziewicz albo bezpośredni punkt, albo przynajmniej duży klopot z przyjęciem. Ale ogólnie to mecz rewelacja!!

Teraz mamy przerwę na puchar, poźniej ostatni mecz ćwierćfinałowy i od razu (chyba) pólfinały Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki I rundy play off (do 3 zwycięstw):

BOT Skra Bełchatów (1) - J.W. Contruction AZS Politechnika Warszawska [8] 3-0
BOT Skra Bełchatów - J.W. Contruction AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
BOT Skra Bełchatów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa 3:1 (25:19, 20:25, 25:23, 25:23
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - BOT Skra Bełchatów 1:3 (23:25, 25:19, 17:25, 22:25)

PZU AZS Olsztyn (2) - Jadar Radom (7) 3-0
PZU AZS Olsztyn - Jadar Sport Radom 3:1 (25:15, 29:27, 19:25, 25:17)
PZU AZS Olsztyn - Jadar Sport Radom 3:0 (25:13, 29:27, 25:10)
Jadar Sport Radom - PZU AZS Olsztyn 1:3 (19:25, 23:25, 27:25, 24:26)

Jastrzębski Węgiel (3) - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle (6) 2-2
Jastrzębski Węgiel - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:12, 25:17, 25:21)
Jastrzębski Węgiel - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle 1:3 (22:25, 25:19, 22:25, 27:29)
Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:1 (22:25, 29:27, 25:18, 25:21)
Mostostal-Azoty Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 2:3 (17:25, 28:26, 22:25, 25:18, 14:16)

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa (4) - Asseco Resovia Rzeszów (5) 3-0
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:14, 29:27, 18:25, 25:1Cool
Asseco Resovia Rzeszów - Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 2:3 (26:24, 24:26, 20:25, 25:23, 13:15)
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Półfinały PLS (do trzech zwycięstw):

BOT Skra Bełchatów - Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 3:2 (25:20, 19:25, 25:22, 21:25, 16:14)

Skra Bełchatów AZS Częstochowa 3:1 20:25, 25:18, 25:16, 25:18 2:0

AZS Częstochowa Skra Bełchatów 2:3 25:22, 25:19, 23:25, 24:26, 13:15 0:3

Awans: Skra Bełchatów


PZU AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel 1:3 23:25, 21:25, 25:21, 20:25 0:1

PZU AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel 1:3 25:19, 29:31, 20:25, 20:25 0:2

Jastrzębski Węgiel PZU AZS Olsztyn 0:3 23:25, 21:25, 14:25 2:1

Jastrzębski Węgiel PZU AZS Olsztyn 3:0 25:22, 25:20, 25:15 3:1

Awans: Jastzrębski Węgiel
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mr.pawel82
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 936
Skąd: Qtno

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to, że "a nie mówiłem" ale jednak w Olsztynie jest coś nie tak, niby mają dobrego trenera i kilku wicemistrzów w składzie ale czegoś tam brakuje... fatum jakies nad nimi krąży.
No i mamy finał BOT-Jastrzębski, tak jak rok temu Exclamation
Ktoś poza mną stawia na Jastrzębie??
_________________
..kto w Qtnie nie był, ten Życia nie zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarzyn
Administrator
Administrator


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2881
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie Jastrzębia bo wyeliminowali Olsztyn
_________________
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cafe u "Jarzyna" Strona Główna -> Siatkówka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cafe u  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group